گرفتگی کمر در اوایل بارداری

سلام بچه ها
من الان هفته ۷ بارداری هستم،طرف راست کمرم خیلی وقتها میگیره و درد میکنه، گودی کمر هم البته دارم، روی تخت که دراز میکشم یا به پهلو که دراز میکشم اصلا اینطور نمیشم اما روی زمین سفت سریع کمرم میگیره و درد میکنه علتش چی میتونه باشه و چیکار باید کنم
کسی هست که این مدلی باشه

کسی نیست بدونه و کمک کنه

سلام دوست عزیزم منم اینطور بودم اما دلیلش گودی کمرنبود من چون لاغربودم توماه های اخرمیگفتن بچه بزرگ میشه فشارش رو کمرته…امامن بقول شماازاول تاحتی بعد زایمان کمردرد شدید بودم یکمی هم ریشه عصبی داره اگه ناراحت باشی بنظرم کمردرد رو بیشتر میکنه…استخربنظرم خیلی تاثیر داره توتسکین درد وهم چنین اگه باروغن گیاهی(روغن گوسفندی)ویاروغن شترمرغ ماساژبدین خوب میشه سعی کنین صاف بشینین وزیادخودتون رو خم نکنین ایناتجربیات من بود امیدوارم تاثیربرروی شماهم داشته باشه…موفق باشی عزیزم

سلام عزیزم گرفتگی کمر در سه ماهه اول بارداری به شرط این که لکه بینی نداشته باشید طبیعیه نگران نباشید.

من الان ماه های اول بارداریم
مرسی عزیزم

نه هیچ لکه بینی ندارم
بیشتر بعد فعالیت مث ایستادن زیاد یا نشستن زیاد واسم پیش میاد اونم که فقط یه طرف کمرم میگیره

اگر استراحت کنید بهبود پیدا می کنه، طولانی مدت نایستید یا ننشینید. نگران نباشید طبیعیه کاملا

مرسی عزیزم

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.