گرفتگی رحم

سلام من این ماه ازینکه اقدام ب بارداری کردم قرص کلموفین هم خوردم تا7شب، الان روز زیر شکمم خیلی عضلاتش گرفته ک حتی روی شکم نمی تونم بخوابم سری ادرارم میگیره، بنظر شما بارداری یا عفونت

سلام عزیزم احتمال بارداری هست چون کلومیفن باعث تخمک گزاری میشه البته من خوردم سه دوره هرسه بارشد کیست …ولی ان شالله شما بارداری اگرپریود بشید باید روز26 تا34دوره باشه چون کلومیفن اگه باردارنباشی بعدش پریود میشی ولی ان شالله بارداری

اخه من یکبار دیگ هم دکتر کلموفین بهم داد خوردم زود باردار شدم ولی متاسفانه 12هفته ایست قلبی کرد

خدا کنه باردار باشم، شوهرم خیلی بچه دوست داره

ان شالله پس من چی بگم دو ساله شب روزم تو فکرم اون فکر بچه …ان شالله حامله بشی

خدابزرگ، نگران نباش برات بهترینارو می خواد خدا، من که2تاسقط کردم چ بروز اومد توی یکسال

سخته خدابهت صبر بده و بچه سالم

آمین ایشالا برا هرکسی ک دلش می خواد، دکترای یزد میگن خیلی خوب هستن

دليل سقطاتون چى بوده ؟ پيشگيرى و درمان كردي كه دوباره مى خواى حامله بشى ؟

بنظرمن احتمال بارداری تون زیاده چون یکی از علائم بارداری برای من وابجی حداقل بقیه رو نمیدونم تکرر ادرار بود انشاالله که خیرهههه :heart_eyes:

اره کلی آزمایش سونو عکس رنگی همه چیز خوب نرمال لود ولی آخرش مشخص نشد دلیل سقط چی بود

ایشالا برای همه

1 Likes

خب خداراشكر اخه منم سقط ك كردم هزارتا ازمايش دادم جنين رو هم داديم پاتالوژى ولى هيچئ نبود ازاخر دكتر يه ازمايش برام نوشت ك خيلى نادره شانس منم همون بود بازم خداراشكر دليلشو فهميديم

1 Likes

چی بود دلیلیش؟ من الان خیلی می ترسم، والا اینجا اصلا دکتر خوب و حرفه ای وجود نداره ک برم زیر نظرس

1 Likes

عفونت توكسو بود ك تنها ضررش برا بدن سقط جنينه :cry:

1 Likes

الان رفع شد عفونت؟

1 Likes

اره درمان كردم

پس ایشالا خدا نی نی سالم بهت میده

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.