گرایش جنسی

سلام، خانوما به نظرتون اگر یه روز متوجه بشید فرزندتون به جنس موافق گرایش داره یا دو جنس گراست، چه عکس العملی نشون میدید؟

لطفاً از دیدگاه مذهبی و فقهی جواب ندید مرسی :rose:

:joy::joy::joy: ازش میترسم

2 Likes

خیلی باحال بود

1 Likes

خخخ ولله امنیت میره
ولی من به شخصه شاید اعصابم خیلی ازاین مسئله خورد شه کتکش بزنم :expressionless::expressionless:

فرض کن پونزده شونزده سالشه، بچه نیست دیگه شکل گرفته، دست خودش نیست این گرایش رو داره

واای خیلی سخته خدانکنه پیش بیاد اگم اومد بامشورت پدرش یک راه حل پیدا میکنیم واسش

خوبه که فکر بسته ای ندارید

1 Likes

خب دیگه تواین دوره زمونه هرچیزی ممکنه پیش بیاد ادم نباید بشینه زانوی غم بغل بگیره هرمشکلی یک راه حلی داره
ولی امیدوارم واسه کسی پیش نیاد که میدونم خیلی خیلی سخته

3 Likes

من فکر میکنم از بچگی مشخص بشه مثلا من شنیدم پسر بچه ها از بچگی لباس دخترونه دوس دارن بپوشن و کارای دخترونه انجام بدن عروسک بازیو خاله بازی… خب اگه بشه از بچگی روش کار کرد فک کنم درست بشن ولی دیگه تو سن بلوغ نمیشه تغییرشون داد ایشالا که برا هیشکی پیش نیاد ولی خب یه نوع بیماریه

1 Likes

من اصلا این گرایش رو قبول ندارم… چون به جز قشر محدودی که مادرزادی اینگونه به دنیا میان بقیه بر اثر شرایط محیطی گرایششون تغییر می کنه… ینی این خانواده ها هستن که این گرایش ها رو دامن میزنن… اگه دقت کرده باشین تو دهه اخیر خیلی داره رو این مساله مانور میدن رسانه ها که به نظر من خنده داره و اصلا بحث آزادی این قشر نیست بلکه بیشتر به نوعی تبلیغات این هاست…

2 Likes

بیماری که نیست البته، ولی نمی‌دونم بشه درست کرد کسی رو یا نه. یارو زن میگیره تو چهل سالگی گی میشه

ولی من تحقیق کردم همجنسگرایی مادرزادی نیست :thinking:

1 Likes

نه منظورم همجنس گرایی نبود عزیزجان… تغییر جنسیت رو که بعضی درگیر میشن و در آخر مجبور به عمل میشن…والا بله اصلا اصلا همجنس گرایی مادرزادی نیست و تحت تاثیرات محیطه

نه اون که شما میگی فرق داره، ولی بازم مطمئن نیستم مریضی باشه. نمی‌دونم بیاید بیشتر تحقیق کنیم :thinking:

1 Likes

همین دیگه…خیلی ها اینارو با هم قاطی می کنن…در صورتی که همجنس گرایی یه موضوع کاملا روانیه ولی تغییر جنسیت فیززولوژیکه… در کل من اعتقادی به هم جنس گرایی ندارم…

2 Likes

کسی که بعد از چندین سال همجنس گرا میشه حتما بیماری داره و باید درمان بشه

و با جلسات مشاوره و گاها دارو درمان میشن

اول خدانکنه امااز ی مشاور کمک میگریم و دنبال درمونش میرم.خودم اقدام فیزیکی نمیکنم چون هیچ شناختی نسبت به این بیماری ندارم

خدانکنه این اتفاق واسه کسی بیوفته خیلی سخته
ولی من این سوال برام پیش اومد اونایی که تغییر جنسیت میدن
مثلا مرد میشه زن
میتونه بچه بیاره؟؟؟؟

نه نمیتونن دیگه بچه دار شن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.