کی مثل من بیخوابی زد به سرش

سلام ۲۲ هفته هستم ولی خوابم بهم خورد درست خوابم نمیبره درست مثل قبلا همش باید این پهلو و اون پهلو بشم نمیدونم چه کار کنم گیج خوابم چشام باز نمیشه بس خوابم میاد؟ ولی خوابم نمیبره احساس میکنم راحت نیستم واسه خوابیدن کسی هم مثل من بود آیا این طبیعی بیخوابی یان :persevere::disappointed_relieved::persevere::disappointed_relieved:

شوهرم هم طفلی شاکی شد میگه تو نمیزاری من بخوابم ن خودت می خوابی ن می زاری من بخوابم هی این پهلو اون پهلو میشی :neutral_face::expressionless::sob::sob::frowning::frowning:

اره منم مثه توام هنوز بيدارم :no_mouth::pensive:

فاطمه جان طبیعیه عزیزم
بارداری و عوارضش کلافه کننده ان
اما هزار هزار بار شکر که خدا هدیه بی نظیرشو بهت بخشیده
ذکر کن گلم تو این شرایط البته نه ذکری که روش تمرکز نکنی ،،من یه مدت بی خواب شده بودم البته من کلا جغدم🙈
اما برای راهکار دعای نادعلی رو حفظ کرده بودم میخواستم بخوابم جند بار میخوندم چون نیازه تمرکز کنی که بیادش بیاری مغز خسته میشه و به خواب فرو میری

من موقع بارداری دستمو روی شکمم میزاشتم ۵تا سوره عصر برای صبور شدن باران میخوندم
توام انجام بده عزیزم حس خوبی دریافت میکنی

هم ثواب داره😊
هم قبل از خواب یه کار مثبت کردی

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.