کی تازگیا تو بانک رسالت حساب باز کرده؟!

برای کاری مجبور شدم بانک رسالت اصفهان حساب باز کنم که فقط اینترنتی میشه کلی مسخره بازی و ارسال فیلم از خودت و همه مدارک و اینا داشت بعدم پول واریز کردیم بعد فرداش اومدن حضوری در خونه کارت ملیمو دیدن و امضا گرفتن الان زنگ زدن میگن رمز ورودت به سامانه رو به ما بگو یه تیک بوده نزدی اما من قشنگ یادمه همه چیو زدم تایید شد بعد اومدن حضوری حالا رمزو ازم گرفت خیلی میترسم نظر شما چیه

1 Likes

رسالت بانک یا موسسه؟؟؟
من جدیدا تو بانک ملی حساب باز کردم
ولی اصلا اینجوری نبود
آخه چرا باید حضوری بیان در خونه!!!
اصلا تا حالا نشنیدم
ای کاش حضوری بری بانک،ببینی جریان چیه
کلاهبرداری نباشه

1 Likes

بانک قرض الحسنه رسالت حضوری بانک رفتم خیر ندیده ها میگن فقط اینترنتی حساب باز میکنیم کلی هم مسخره بازی و چرت و پرت داشت

1 Likes

بازم برای اطمینان خودت،فردا حضوری برو،به رئیس بانک بگو،حضوری اومدن در خونه،و ازم رمز گرفتن
ببین چی میگه

1 Likes

به خدا یه بی شرفایی هستن که نگو برای وام ازدواج دارن انقدر مسخره بازی سرم در میارن ۱۰ میلیون هم سود برداشتن ۴ درصد نیست همش دروغه بانک خیر ندیدشون خیلی دوره خیلی خیلییی ۴۰تومن هزینه رفت و برگشتم میشه :sob::pensive:

1 Likes

۱۰میلیون سود خیلی زیاده
سودش ۴درصد،
یکی از آشناهای ما تازه گرفته ۴٪
اینترنتی تو کافی نت ثبت نام کردی؟
برو بانکت تغییر بده؟

1 Likes

فقط بانک رسالت میده تو اصفهان وگرنه میخواستم ملی بگیرم الان زنگ زدم به معاون بانک گفت مشکلی نداره

1 Likes

نه بابا غلط کردن ۴ درصد یعنی ۲ میلیون روی ۵۰ تومن اینا ۶۰ میلیون از من چک و سفته گرفتن و گفتن ۱۰ میلیون سود بانکه

اینم از شانس تو،بانک بدی گیرت افتاده
گفتن کی واریز میکنن؟

1 Likes

شانس:poop::woman_facepalming:t2:تازه گفتن یه هفته و اینا طول میکشه حسابت باز بشه و کارت و اینات به دستت برسه بعد اونم ۲۰ روز طول میکشه پول واریز بشه

1 Likes

این اولین باره میشنوم بانک برای وام ازدواج انقدررر سود بالا میگیره

1 Likes

چه میدونم والا هرجور بتونن سر مردم کلاه میذارن و دزدی میکنن

1 Likes

عزیزم من خواهرم بانک رسالت حساب بازکرداینترنتی وهمه ای مراحلا واینا که گفتی انجام داداما درخونه نیومدن ک رمزبگیرن یاکارت ملی محتاطترعمل کن ضرر40تمن گرایه کن اماضررمیلیونی نکن بروبانک بگوجریان چیه. شایدم باشه چه میدونم امامعمولاوام ازدواج 4درصدس 4میلیون میگیرن

1 Likes

سلام گلم زنگ زدم معاون بانک گفت اشکالی نداره و اینا ۱۰ میلیون میگیرن ۷ سال برجی ۷۰۰ هزارتومن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.