کی بی بی بزنم ک مطمئن باشه؟

سلام.بچه ها من ۲ دوره اس ک دوفاستون میخورم.پریودام نامنظمه پلی کیستیکم و در حال اقدام.این ماه راستش نزدیکی منظم نداشتم چون فولی هام روز ۱۳ پریودم ک سونو دادم بزرگترینش۱۱ بود.ولی بازم ۲ بار نزدیکی داشتم حول و حوش تخمک گذاری.چند روز بعدشم داشتم.الان۹ روزه ک از آخرین قرص دوفاستونم میگذره و پریود نشدم هیچ علامتی از حاملگی هم ندارم.فقط یکم زیر شکمم درد میکنه.امروزم روز ۳۴ پریودمه.بنظرتون ممکنه حامله شده باشم؟کی بیبی بزنم ک مطمئن باشه؟ ماه قبل هم روز ۳۴ دوره ام پریود شدم.ولی این ماه هنوز نشدم

دوفاستون گاهی جابجا میکنه.ایراد نداره.ماه پیشم ک ۳۴ روز طول کشید.بعد تخمکتم کوچک بود شاید اصلا ازاد نشده ک منجر ب بارداری شه.بار دو روز وایسا اگه نشدی آز بده .بی بی چک نذار

1 Likes

نمیدونم آخه میگم چون با دوفاستون سیکلم ۳۴،۳۵ روزه میشه شاید اونموقع ک رفتم سونو زود بوده و دیرتر باید میرفتم.خدا کنه برام بگیره این ماه.
مرسی عزیزم لطف کردی

1 Likes

سلام اینهایی که میگید چی ست من تازه شنیدم میشه بیشتر توضیح بدید مثلا دوفاستون یا سونو دادید وبزرگترینش یعنی چی اینها هست

عزیزم برای بارداری باید سایز فولیکول بین۱۸ تا۲۲ باشه.و تقریبا باید نزدیکای تخمک گذاری بری برای سونو ک سایز فولیکول هارو بگه.و قرص دوفاستون هم برای تنظیم شدن پریود هست.برا اونا ک پریودشون نامنظمه

1 Likes

سلام عزیزم
بله اگر سیکل تون 34 روزه بوده باید دیرتر می رفتید سونوگرافی، شما تخمک گذاری تون روز 20 سیکل انجام میشه 34 منهای 14 میشه 20 شما یک هفته زود رفتید. پس ممکنه توی این یک هفته سایز فولیکول تون افزایش پیدا کرده باشه. انشالا که این طور بوده و باردار شده باشید. اگر تا دو سه روز دیگه پریود نشدین آزمایش بتا با تیتر بدید

البته من پریود نامنظم بوده از همون اول.الان چند ماهه ک برای بارداری اقدام میکنم و دکترم ۲ماهه دوفاستون برام تجویز کرده ک ماه اول ۳۴ روز طول کشید تا پریود شم و این ماهم هنوز نشدم

سلام خانوم حکیمی من امشب پاک میشم و دکترم ۲۱ بهمن برام سونو فولیکول زده یعنی ۲۱ بهمن
دختر مو بعد پاکی باردار شدم
یعنی ممکنه فولیکول آزاد داشته باشم اگه امشب اقدام کنم ؟؟؟؟

سلام عزیزم.ممنون از لطفت.ان شاءالله همینطوره ک شما میگین.ولی هیچ علامتی از حاملگی ندارم.فقط گاهی زیر شکمم درد میگیره مث درد پریود.امروزم روز ۳۵ هنوز پریود نشدم.صب بیبی چک زدم منفی بود.ینی احتمال داره حامله باشم با این وجود؟

1 Likes

سلام عزیزم
همیشه احتمال بارداری هست عزیزم من نمی تونم بگم الان شما فولیکول بالغ دارید یا نه
احتمال داره الان نداشته باشید اما نزدیکی کنید و مثلا دو سه روز بعد تخمک آزاد کنید و اسپرم توی بدن تون باشه و باردار بشید. اصلا نمیشه گفت چه اتفاقی می افته
ما فقط می تونیم بگیم بر اساس سیکل های قاعدگی تخمک گذاری باید 14 روز قبل از پریود اتفاق بیفته حالا ممکنه توی بدن شما هزار جور اتفاق بیفته و این محاسبات رو به هم بزنه

بله احتمال داره
بی بی چک الان زوده باید یک هفته تا ده روز صبر کنید ولی باز هم ممکنه خطا داشته باشه

ببخشید من الان یکم لکه بینی دارم.ینی دارم پریود میشم؟یا ممکنه لک لانه گزینی باشه؟:pensive::pensive:

لکه بینی لانه گزینی کم و به رنگ قهوه ای هست معمولا
انشالا که باردار باشید

دیشب پریود شدم😔حالا بنظرتون دیشب اولین روز پریودیم حساب میشه؟تا ساعت۸،۹ تقریبا لک بود.ولی آخرای شب دیگه پریود شدم.حالا دیشب میشه اولین روزم؟

از امروز حساب کنید

ممنون از محبتتون❤

ممنون خانوم حکیمی که با اطلاعاتتون آگاهی میدید :sunflower:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
من انجام وظیفه می کنم :rose::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.