کی بچش شیرخشکی بوده؟

سلام.چون خودم شیر ندارم و پسرم سینمو نگرفت خوشبختانه یا متاسفانه شیرخشکی شده.
شنیدم بچه هایی که شیرمادر نمیخورن ضعیف میمونن و زود مریض میشن.این حرف راسته؟ مامانایی که بچشون شیرخشکی بوده جواب بدن لطفا

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم و مجبوری به پسرم شیرخشک دادم،یه خوبیهایی داره ولی بدی خودشم داشت،اینکه میگن ضعیف میشن رو قبول ندارم بالآخره هر بچه ایی تو فصل زمستون سرما میخوره،گهگاهی مریض میشه،نمیشه بگی چون شیر خشکیه اینجوریه،به نظر من طرز فکر درستی نیست،اما من از همون بچگی به خوردن همه چی عادتش دادم،از پنج ماهگی هم یواش یواش شروع کردم به غذا دادن و سوپ های مقوی درست میکردم و بهش میدادم،تا یک سال و نیم شیر خشک میخورد از اون موقع به بعد شیر پاستوریزه بهش میدادم،تا الان که شش سالشه عادت داره هرروز حداقل دو لیوان شیر بخوره،حالا یا ساده یا طعم دار،ولی میخوره،خداروشکر هم رشدش خوب بوده هم هر سال که آزمایش میده همه چیش نرماله

ممنون عزیزم.خیلی عذاب میکشیدم ک نتونستم شیرخودمو بهش بدم و نگران بودم نسبت به بقیه ی بچه ها ضعیف تر باشه

1 Likes

نه من خودم شیرخشکی بودم زیادم مریض نمیشم

اینکه ضعیف میمونن زیاد درست نیس
مادرشوهر من بچه هاش شیر خشکی بودن ولی همشون سالم و سلامتن خداروشکر

سلام عزیزم نه اصلا هم اینجوری که فکر میکنی نیست، من خودم شیرخشکی بودم شاید سالی یک یا نهایت دوبار مریض شم ولی شوهرم شیر مادر خورده همش مریضه ینی همیشه مریضااااا اصلا ربطی به شیر نداره

1 Likes

منم اینجوریم زورمم خوبه اصلنم ضعیف نیستم

چه میدونم.هرکس میبینه که پسرم شیرخشکیه یه جوری حرف میزنه اشکم در میاد

شیر خشک خوب بدی نگرانی نداره

نان میدم خداروشکر بهش میسازه زیادی پف نشده وزنشم خوبه ماشاءالله

به حرف هیشکی توجه نکن میدونم خیلی سخته من خودمم رو حرف بقیه حساسم ولی سعی کن توجه نکنی و یه مدت رفت و آمدتو کم کن اعصابت اروم باشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.