کی برم سونو قلب؟😔

من ۶هفته و دو روزمه بعد دوهفته پیش رفتم متخصص زنان بهم گفت دوهفته دیگه برو سونو .ینی دقیقا همین روزا .ب نظرتون برم یانه.اگ برم بگه زود اومدی نشون نمیده صدای قلبشو بعد چیکار کنم .یا وایسم هفته دیگه برم ک بشم ۷هفته

دور بریا هی نفوذ بد میزنن میگن انقد خونه ای استراحت مطلقی شاید قلبش تشکیل نشه (پارسال سقط داشتم)

.منم ناراحت شدم از حرفشون .دوس دارم زود برم سونو ک مشخص شع خیالم راحت شع از حرفای اونا و نفوذ بد زدناشون

اینم بگم ۴هفته و ۴روز بودم رفتم سونو ساک بارداری تشکیل شده بود .برا همین میگم چون ساک زود تشکیل شده حتما قلبشم زود تشکیل میشه برا همین برم این روزا

1 Likes

انرژی منفی نفرست وقتی النرژی منفی بفرستی واقعا اتفاق میفته مهپ این نیست اونا چی می گین مهم اینه خودت نفوذ بد نزنی اگه اون موج منفی می فرستن تو خیلی بیش تر از اونا موج مثبت بفرست

من امید دارم به تشکیل شدنش . ولی بازم میترسم .امیدوارم تشکیل بشه خیالم راحت شع .دعا کنید واسم :frowning::pray:

2 Likes

عزیزم استرس ب خودت وارد نکن قلب کوچولوت از ۸ هفته میزنه
اگه الان بری زوده
به حرفشون اهمیت نده عزیزم

تشکیل میشه چرا نشه عزیزم اصلا استرس نداشته باش ولی به نظر من زوده بری واسع سونو دکتر من گفت وارد ۹ هفته شدی برو شما حداقل وارد ۸ شدی برو چون زود بری نشون نده یوقت بیشتر استرس میگیری

عزیزم هیییچ زبطی نداره ب استراحت تشکیل نشدن قلب
تو بدنت خود ب خود اتفاق میفته و اصلا توجه نکن
من اگه بودم هفته جاری میرفتم و نهایت اگه نشده بود دوباره چند روز بعد میرفتم

اشتباه ریپلی زدی عزیزم بانی گپ سودا جونه

سلام گلم نگران نباش قلب نی نی رو میشنوی اما از من میشنوی بزار هفت هفنه تمام بشه بعد برو چون امکان داره الان زود باشه بعد بهت استرس وارد بشه و این استرس برای نی نی خیلی بد

وااای ببخشید نمیدونم چی شد اصن:rose::heart:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: فدات

عزیزم از کی استراحت مطلق باعث میشده قلب تشکیل نشه :thinking:
توجه نکن
فقط آرامش داشته باش

تا ۸هفته سکته میکنم☹

1 Likes

اخه دکترم گفت ک ۶هفته و ۴روز برم .دکترم ازین دکترای سرشناسه .دکتر اسماعیل بیگی .خیلی معروفه تو کرج

چشم ولی دوس دارم هرچه زودتر برم .پس چرا بعضیا ۶هفته میرن صدای قلب بچه میزنه و تو سونو قابل شنیدنه

خوب اگه دکتر گفته بسم الله کن برو .اما اگه چیزی خدایی نکرده متوجه نشد نترس چون یکم زود میری

عزیزم منم بار اول رفتم مشخص نشد ولی ۷ هفته و ۱ روزم بود رفتم مشخص شد وایسا ۷ هفته شدی برو که خیالت باشه

باشع پس شنبه هفته دیگه میشم ۷هفته اون موقع میرم

1 Likes

دور از جونت عزیزم
استرس نداشته باش
منم ۸ هفته و ۴ روزم بود ک رفتم سنو
بارداری خودش پر از استرسه باید خودتو اروم کنی اگرنه استرس واسه فندوقت خوب نیس

اره گلم اونجور با خیال راحتر مطمعنی که تشکیل شده

1 Likes

چشم عزیزم .سعی میکنم اروم باشم .شما دوستان گل هم دعا کنید واسم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.