کی باید پریود بشم؟

سلام من ۲۰ برج قبلی پریود شدم دکترم از روز سوم سه تا قرص اوومید یا همون کلموفین با دگزامتازون داد.بعد قرص دوفاستون از روز ۱۷ پریودی تا ده روز گفت بخورم.امروز باید پریود میشدم یا ده روز بعد خوردن دوفاستون باید پریود بشم.؟

من پلی کیستکم برای بچه ۸ ماهه تو اقدامم زیر دلم سمت چپ تیر میکشه.تستم ۵ روز قبل از پریودم گذاشتم منفی بود.حالا موندم امروز باید پریود میشدم یا تا ۲۶ باید صبر کنم.

فک کنم امروز باید پری میشدین دو روزم صب کنین اگه نشدین تست بدین یا آزمایش بدین ایشالله که مثبته

دوفاستون کی تموم شد؟

معمولا یک هفته بعد قرص پری میاد.من خودم پلی کسیتیکم دوفاستون میخوردم یک هفته بعدش پری میومد.البته الان بدون قرص و دارو پریود میشم منظم شده پریودیم.:blush:

سلام عزیزم
بعد از قطع دوفاستون بین 3 تا 10 روز طول میکشه تا خونریزی شروع بشه اگر بیشتر شد باید آزمایش بدید اگر باردار نبودید باید سونوگرافی انجام بدید تا علت مشخص بشه

خیلی ممنونم ازتون.:kissing_smiling_eyes::kissing_closed_eyes:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

از ۷ فروردین دوفاستون مصرف کردم تا ۱۶رکه تموم شد.پس تا ۲۶ اگه پریود نشدم ازمایش میدم.مشکلی نداره الان ده روزه زیر دلم سمت چپ تیر میکشه.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.