کی این ماه آی یو آی کرده

سلام خانما کی این ماه آی یو آی کرده علائمش چیه؟

1 Likes

یه زهرا داریم انجام داد این ماه دوقلو شد

2 Likes

@u1036244

1 Likes

من دارو گرفتم اکی باشه چندروز دیگه انجام میدم

1 Likes

دوقلو :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

1 Likes

واقعا؟میشه تگش کنید ببینم علائماش چجوری بود

من 11روز میشه آی یو آی کردم سه روز اول خیلی درد داشتم تا آمپول پروژسترون زدم درد شکم و رحمم بهتر شد الان 8تاامپول زدم 4تا مونده دکترم گفت بعد امپولا آزمایش بده،علائم خاصی ندارم الان از 6روز به پری شکمم بعضی وقتا نفخ میکنه و رحم و واژنم بعضی وقتا تیر میکشه سینه هامم مثل هرباری پری درد میکنه و دو روزی میشه یه ترشح سفید رنگ آبکی دارم

3 Likes

تگ کردم دیگه

1 Likes

اره این دوستمونم همش درد شکمی واژن اینا داشت

1 Likes

ان شاء الله ک بارداری … علائم همینه دیگه. مثل پری

2 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم من آ ی آ کردم ماه قبل الان باردارم وشکر خدا یکشنبه رفتم سونو قلب دوتا بودن وقلب هم داشتن :heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

دعا میکنم که شما هم دوستان خوشحال بشید وار خدا میخوام نی نی هام سالم بمونن برام:palms_up_together::palms_up_together:

3 Likes

عزیزم اول که انجام دادم نیم ساعت همون جا خوابیدم روز اولم هیچ کاری نکردم بعد کارای روز مره رو انجام دادم غیر از جارو برقی بعد از همون اول کمر درد ودل درد زیر دلم درد می‌گرفت مثل پریودی اصلا سینه هام اول درد نمی‌کرد بعدشیاف میذاشتم همه گفتن اگه مثبت نباشه روز چهاردهم پری میشی من فک میکردم باید شیاف قطع کنم اگه منفی باشه ولی روز بعداز چهاردهم رفتم مثبت بود بتام 76بود دگه تکرار نکردم تا رفتم سونو برا ساک چون درد کمر و دل درد خیلی داشتم به عقبم فشار میومد گفت بیا ببینم ساک حاملگی رو زود رفتم سی روز که بود از اول پاکی ساک رو دید ویکشنبه رفتم برا قلب یهو گفت دوتا هستن ودوتا قلب دارن خیلی خوشحال شدم الان هم فقط کمردرد ویوقت تو پهلوها ودلم درد میگیره حالت تهوع ندارم سینه هامو یوقتی تیر میکشه امیدوارم از شما هم مثبت باشه عزیزم

6 Likes

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم وتستون انشالله خدا نی نی هاتونو واستون نگه داره،من امروز 12روزه آی یو آی کردم علامت خاصی ندارم بعضی وقتا واژنم تیر میکشه و دو روزه سرم درد میکنه سینه هام از روزی که آمپولhcgرو زدم درد میکنه ولی خیلی زیاد نه یه ترشح آبکی سفیدم دارم

1 Likes

مبارکههههه چندتا فولی داشتین و‌ضخامتتون چند بود؟

والا من اصلا نپرسیدم فقط دکتر گفت سه تا تخمک عالی داری یکی هم در حال بیرون اومدن که دوتا آمپول دگه داد وگفت بیا همچین روزی رفتم شکر خدا باورش سخته دوتا سقط داشتم وشش ساله در حال اقدام بودم وبا لطف خدا شد بسپر به خدا برو جلو

1 Likes

ان شاءلله که گرفته عزیزم اول روز پونزدهم برو سریع بتا بده من اصلا بی بی چک نگرفتم میترسیدم از استرس بعدشم چون تو اون دو بارداری با بی بی چک منفی بود از من با آزمایش مثبت شد ان شاءلله که خبرای خوب بیاری برامون

خداروشکر منم مثل شمابودم

عزیزم باید از روزی که آی یو آی کردیم ۱۴روز بگذره یا از فردای آی یو آی حساب کنیم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.