کیسه اب گرم بذارم؟

من ۶ هفتمه و ازهفته ۴ فهمیدم باردارمو درد دارشتم دکتر بهم شیاف داد و پنج و نیم هفته رفتمف ساک و یولیک ساک تو رحمه اما قطب رویان دیده نشد امشب مهمون داشتم و از امروز یخرده سمت راست شکمم یخرده چپ درد میاد یخرده هم زیر شکمم واژنم و انگتر یخرده بالاتر از واژنم یه لوله هست اونجا درد میاد کمرم اما فشار ک میدم دردی حس نمیکنم کمرم درد میکنه انگارمیگیره ول میکنه اینا طبیعیه؟؟حالمم انگار معده ام جوش میخوره جوش میخوره و عوق میرنم الکی و سینه هام سفت شد و نوکش جساس سده و شکمم سفت شده اینا وچند روزه دارم حالا بنظر شما کیسه اب گرم بذارم؟؟هوف تو واژنم یخوتیرمیکشه

3 Likes

نه نمیخواد کاری کنی تو فقط باید استراحت کنی عزیزم

1 Likes

این علاعم ها همش برای بارداری هست و طبیعیه

2 Likes

استراحت کن،رحم رو هم نباید گرم کنی حتی دوش اب خیلی گرم هم تو بارداری خوب نیس، دراز بکش و چیزای مقوی بخور، سبزیجات و میوه هم استفاده کن

2 Likes

اگ بدونی تا قبل اینکع بدونم باردارم بس کمرم و زیرشکمم درد میکرد یکسره کیسه اب گرم وستم بود حتی شوهرمم رو کمرم لگدمیکرد نمیدونستم باردارم

عزیزم فقطو فقط استراحت کن هیچ چیزو امتحان نکن

چرا لگد میکرد:flushed::flushed:

اینقدددد کمرم درد میکرد میگفتم فقط لگد کنین رو کمرم دردش کم بشه دراین حد فک میکردم قلنجه

کیسه لازم نیست اینا هم همش عادیه منم داشتم

1 Likes

منم باردار بودم درد داشتم‌خیلی به شوهرم‌گفتم‌لگد بزن‌به کمرم کمی راحت شم اونقد لگد زددددددد بعدش فهمیدم باردارم:sleepy:

وای دیگه نکنی

عزیزم تو الان باید استراحت کنی نه مهمون بیاری

کیسه اب گرم توبارداری :flushed::flushed::flushed::flushed: نکن این کار رو خواهر من

هعی خاهر خودشون درک و شعور ک ندارن

1 Likes

اوایل ک نمیوونستم باردلرم یکسره دستم بود

عزیزم الان استراحت کن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.