کیست های سینه

سلام خانمها
من تقریبا دوهفته است که سینه هام درد میکنه تا زیر بغلم کشیده میشه رفتم دکتر بعد از معاینه گفت چیزی نگران کننده نیست یه به اصطلاح کیست های طبیعی است بخاطر مصرف قرصهای هورمونی (دوفاستون)
و بهم ویتامین ای داد
وقتی استرس و اضطراب ندارم خیلی خوبه اما یکم که فکرم درگیر میشه درد میگیره
ایا خطرناکه
چند روز بعد از پریودیم برم سونو بدم

سلام عزیزم…کیست سینه معمولا چیز خطرناکی نیست و با مصرف دارو از بین میره.ضمن اینکه درد هم علامت بد و نگران کننده ای نیست.معمولا کیست ها با بارداری و شیردهی بهبود پیدا میکنن
منتها مصرف چای قهوه ترشی نمک نوشابه فلفل پفک را کمتز کنید و تخم کدو و گردو را در برنامه غذایی قرار بدید.

ممنونم
خدا خیرت بده منکه دارم از استرس میمیرم

نه عزیزم اصلا استرس نداشته باش من خودم هم کیست دارم.اکثر خانمها دارن بعضیا متوجه میشن بعضیا نه…کیست اصلا خطرناک نیست و با دارو دفع میشه حتی بعضی مواقع نیاز به مصرف دارو نیست
من خودم شخصا دارو استفاده نمیکنم چون دکترم گفته به خاطر تغیرات هورمونی هست و با باردای و شیر دهی انشاالله برطرف میشن

البته هر شش ماه یک بار سونو بدید خیلی خوبه ضمن اینکه سعی کنید چند هفته ای از زمان پریود سپری بشه بعد سونو بدین.چون کیست ممکنه در زمان پریودی خودش بزرگتر نشون بده و متخصص سونوگرافی را به اشتباه بندازه
انشاالله که سالم باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.