کیست درموئید و عمل جراحی

سلام من الان هشت ماهه اقدام کردم برا بارداری نشده قبل اون ازمایش و سونو دادم که پلی کیستیک داشتم هم متفورین میخورم تو اقدامم دکتر هم قرص کلومیفن و لتروزل داد هم امپول hcg ولی بازم باردار نشدم ودکتر گفت دیگه همینطور اقدام داشته باش فقط متفورمین بخور روزی دوتا هشت ماه پریودام منظم شد بیستم هرماه پریود میشدم بعد آذر ماه که باید بیستم میشدم نشد والان ده دی پریود شدم دکتر رفتم خودش سونو انجام داد و گفت به جز پلی کیستیک کیست درموئید هم داری تا عید مهلت داد گفت اگه باردار شدی بعد تو حین زایمان عمل میکنن و کیستو در میارن اگه هم حامله نشدم بعد عید عمل میکنن خواستم منو راهنمایی کنید ممنون

1 Likes

سلام عزیزم
الان سوال شما چیه؟ چون دکترتون گفتن فعلا اقدام کنید

1 Likes

سلام خواستم ببینم این درموئیدخیلی خطرناکه با عمل رحممو بر نمیدارن که بچه دار میشم خیلی نگرانم ؟؟

1 Likes

اگر چه در بیشتر موارد کیست های درموئیدی بی خطر هستند، اما همواره درمان آن ها توصیه می شود. چرا که در صورت عدم درمان، کیست درموئیدی می تواند رشد کند و باعث پریتونیت و عفونت کشنده شکم شود. همچنین کیست درموئید می تواند موجب پیچ خوردن تخمدان شود که منجر به محدود شدن خونرسانی به تخمدان ها و در نهایت مشکلات باروری می شود. به ویژه در صورتی که در سنین باروری هستید برداشتن کیست درموئیدی ضروری است چرا که احتمال پیچ خوردگی تخمدان با باروری بیشتر می شود.

1 Likes

عزیزم برای اطلاعات بیشتر می تونید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و با کارشناسان مامایی مشورت کنید

1 Likes

باشه خیلی ممنون

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خیلی ممنون عزیزم مرسی از راهنماییت

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.