کیست اندومتریوز نازایی میاره؟

سلام من چهار ماهه اقدامم و کیست آندومتریوز دارم و دارویی مصرف نمیکنم پریودام منظم بود ولی از وقتی تو اقدامم یا عقب میندازم یا زودتر از موعدم پریود میشم علتش چیه!! کیست اندومتریوز نازایی میارا خیلی ناراحتم من دلم بچه میخواد😭

عزیزم بهتره بری دکتر و تحت نظرش باشی
انشالله ک خدا زودتر دامنت رو سبز کنه
الان با قرص همه چیز کنترل میشه پس نگران نباش

1 Likes

عزیزم راستش من راجع به کیست اطلاعی ندارم اما درگیری ذهنی و اینکه به این فک کنی که چرا حامله نمیشم روی جلو و عقب افتادن پریود موثره، پس در درجه اول ریلکس باش، دعا بخون، با خدا راز و نیاز کن تا اروم بشی، حتما تحت نظر دکتر باش تا انشاالله بچه دار شی

2 Likes

سلام‌منم با اینکه مشکلی ندارم از موقع اقدام‌همش عقب میندازم الانم پنج ماهه اقدامم پری امروز اومد ناراحتم

1 Likes

اینایی ک میگن تو اقدام جلو عقب انداختن پریود بخاطر اینه ک رحم داره خودشو اماده میکنه برای بارداری از کجا مطمئنن

من چنین چیزی نشنیدم والا

عزیزم، انشاالله ماه بعد دامنت سبز میشه

عقب انداختن عادیه عزیزم من قبل اقدامم سیکلم ۲۸ روزه بود تو اقدام شد ۳۲ روز تا حامله شدم

من کیست آندومتریوز دارم ی 7 سانتی…
ی بار ناخواسته باردار شدم الانم باز باردارم
وقتی خدا بخواد هیچی نشد نداره اصن ب نازایی فک نکن

باید زیر نظر دکتر باشی.تا بهت دارو بده باردار بشی منم کیست اندومتریوز داشتم زیر نظر دکتر باردار شدم ولی اسپرمای شوهرم ضعیف بودن خارج رحم شد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.