کیث مثبت با یه خط کمرنگ و بعدش هاله می شه

ممنون بابت جوابتون عزیزم
من ۲۴ سالمه
ودارم اقدام میکنم واسه بارداری سومم دوتا کوچولو دارم
برای فرزند اولم ۶ ماه طول کشید برای فرزند دومم یک ماه واین دوبرج است تلاش کردم هنوز نشده عزیزم تست ها خراب نیست من به کل اینطورم ۴ الی ۵ روز بعداز علایم که بدنم میگه تخمک گذاری میکنه کیت مثبت میشه انشاله دفعه ی بعد بشه وگرنه بکل پشیمون میشم وول میکنم از ماشین حسابم استفاده کردم همون روز که میگه کیت زدم ولی منفی بوده دقیق ۵ روز بعد تاریخی که ماشین حساب میگه من کیتم مثبت میشه ویه خط کمرنگ میفته بعدش هاله میشه مرسی عزیزان

1 Likes

عزیزم زمانی که کیت تون مثبت میشه یعنی 12 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری اتفاق می افته، نیازی هم نیست حتما پررنگ بشه. شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده پس نباید ناامید بشید چون تا یک سال فرصت دارید اقدام کنید. استرس نداشته باشید تا به زودی نتیجه بگیرید. ورزش منظم و تغذیه سالم رو فراموش نکنید.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.