کیت تخمک گذاری

سلام. یه راهنمایی میخوام ازتون. این عکس کیت تخمک گذاریمه. میخوام بدونم این خطه نشونه چیه در چه مرحله ایه

عکسم زیاد خوب نیست چون غیر از این خط صورتی یه خط کمرنگ تر هم بود

سلام عزیز روز چند قاعدگی تست زدی؟
چون جواب تخمک گذاری منفی هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته دوتا خط شد اون وقت تخمک گذاری صورت میگیره

روز نهم قاعدگی.

سلام عزیزم
شما با استفاده از ماشین حساب بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و در اون بازه از کیت استفاده کنید. وقتی دو خط نمایان شد از 12 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری انجام میشه. البته بستگی به توضیحات روی کیت داره چون هر کیتی فرق میکنه

خانم حکیمی من طبق ماشین حساب تخمک گذاری روز جمعه رو تخمک گذاری من مشخص کرد. علائمش رو هم داشتم مثل (ببخشید) ترشحاتی که کشداره… اما روز پنج شنبه که کیت گذاشتم در کمال تعجب فقط یه خط افتاد… روز جمعه یه خط پررنگ و یکی کمرنگ… دیروز هم همین طور… من واقعا گیج شدم…ینی تخمک گذاری من دیرتر انجام میگیره؟
واینکه آیا ممکنه اصلا تخمک گذاری انجام نشه؟
آخه چندماه پیشم که گذاشتم دو روز دو خط یکی پررنگ یکی کمرنگ بود بعد دوباره یک خط شد کیت و تمام… اصلا دو خط پررنگ نیومد… یکم نگران شدم میشه راهنماییم کنید؟

عزیزم همین که دو خط نمایان بشه کافیه، نیازی نیست حتما خط پررنگ باشه. روز جمعه که دو خط شده به این معنی بوده که شما 12 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری خواهید داشت.

پس چرا توی توضیحات روی جعبه اینقد اصرار به دو خط پررنگ داشت؟؟؟

عزیزم این پاسخ کارشناس به سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1517270639-bold-lines-are-a-must-ovulation-kit

وقتی کاملا پررنگ میشه یعنی تا 10 یا 12 ساعت دیگه تخمک گذاری انجام میشه و هورمون ال اچ در بالاترین مقدار خودش هست. اما وقتی کم رنگه یعنی هورمون هنوز خیلی بالا نرفته و از 12 تا 36 ساعت بعد اتفاق می افته

وای خدا خیرتون بده خانم حکیمی… میدونید من چقد استرس داشتم؟؟ به شوهرم میگفتم نکنه من اصلا تخمک گذاری ندارم…:joy: ممنونم…:pray:

خواهش میکنم عزیزم :rose:
نگران نباشید انشالا به زودی نتیجه میگیرید

1 Likes

سلام خسته نباشید برای منم کیت تخمک گذاریم یه خط پررنگ و با یه خط کمرنگ افتاده. یعنی 24 ساعت دیگه تخمک گذاریمه??

سلام عزیزم ممنون
انشالا از 12 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاری اتفاق می افته

ممنون

1 Likes

خواهش میکنم

سلام عزیزم. میشه کیت منو نگاه کنی ببیند تخمک گذاریم نزدیکه یا نه?

سلام عزیزم
بله حدود 12 تا 36 ساعت آینده انجام میشه

سلام ممنون عزیزم. یه سوال دیگه هم داشتم. من چه موقعی باید از بی بی چک استفاده کنم چون یک روز به درمیان هم نزدیکی داشتم

یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی تون می تونید از بی بی چک استفاده کنید یا دو سه روز بعد از موعد آزمایش بدید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.