کیت تخمک گذاری و دو خط پر رنگ

سلام
من روز ۲۰ دوره پریودیم هستش چند روز کیت تخمک گزاری استفاده کردم امروز دوخط تست پر رنگ شد یعنی تخمک آزاد شده ؟ و اگر اقدام بکنم برای بارداری و نزدیکی داشته باشم باردار میشم؟

1 Likes

سلام خواهر. من استفاده نکردم اما شنیدم وقتی دوخط پررنگ میشه یعنی زمان تخمک گذاریت هست. انشالله بسلامتی بادار بشی عزیزم

وقتی مثبت میشه یعنی ۲۴ تا ۳۶ ساعت دیگه فک کنم تخمک آزاد میشه

دوره هات چند روزه ست ؟

عزیزم رو خود جعبش نوشته
ولی معمولا وقتی ۲تا خطش پررنگ میشه ۲۴ ساعت بعد خیلی خوبه واسه اقدام کردن
ان شاء الله بهترین نتیجه رو بگیری :heart:

انشالله نتیجه دلخواهتوبگیری من روز تخم گذاریمو با ماشین حساب پیداکردم

چجوری؟؟؟

من همیشه ۲۸ روزه بودم ولی دو ماه اخیر ۳۲ روزه شده

ممنونم

1 Likes

ماشین حساب تخم گذاری تومامی گپ

هم از ماشین حساب استفاده کن
هم کیت تخمک گذاری
اگه جدیدا عقب میندازی پس به کیت بیشتر اعتماد کن
سرجمع چند شب اقدام کن
هم چیزی ک ماشین حساب میگه هم کیت

با ماشین حساب هم حساب کردم

سلام چطور میتونم پیام بفرستم میشه راهنمایی کنید

کجا پیام بفرستید؟

دوره هام نامنظمه معلوم نیس چن روزه اس.بعد ۱۶ روز از اولین روز پریودیم کیت بازم یه خط پررنگ نشون میده پس کی دوتا خط میشه؟!

سلام عزیزم
وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید
در بالای صفحه سمت چپ یه دکمه هست که نوشته شده گپ جدید یا در موبایل ممکنه با علامت + نشون داده بشه
اون رو بزنید
یه کادری باز می شه که می تونید سوال تون رو بپرسید

عزیزم از ماشین حساب زیر استفاده کنید تا بازه تخمک گذاری تون مشخص بشه.

https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

اگر خط کم رنگ هم باشه کافیه عزیزم نیازی نیست پررنگ باشه وقتی دو خط ظاهر شد یعنی 12 تا 36 ساعت بعد تخمک گذاری انجام میشه

وقتی پررنگ شد سه شب پشت سر هم رابطه داشته باشید بعدش از جاتون دیر بلند شید یک ربع ، نیم ساعت
پاهاتون هم بعد انجام کار بالا بزارید یا موقع انحام رابطه یه بالشت زیر باسنتون بزارید
امیدوارم به زودی نتیجه بگیرید

ببخشید مال دو ماه پیش بوده من به تاریخش توجه نکردم
امیدوارم نتیجه گرفته باشید و باردار باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.