کیت تخمک گذاری قبل از روز ١٤

من الان کیت تخمک گذاری گذاشتم خط دومش کمرنگه نمیدونم یعنی تخمک گذاری تا ٢٤ ساعت دیگه انجام میشه یا نه باید حتما پررنگ بشه خط دوم؟؟؟؟‌هرکی از کیت استفاده کرده جواب بده
امروز روز نهم پریودیمه تو تقویم تخمک گذاری هم از ٥ تا ١٨ شهریورو زده بود احتمال زیاد تخمک گذاری
روز ١٤ پریودم میشه ١١ شهریور‌
بنظرتون امکانش هست تخمک گذاری زودتر از روز ١٤ پری صورت بگیره؟؟؟؟؟

سلام من از کیت که استفاده کردم دقیقا روز تخمک گذاریم دوتا خط شد تقریبا پر رنگ.
قبلش که استفاده کرده بودم خط ننداخت
عزیزم شما یه شب در میون رابطه داشته باش

ممنون

عزیزم وقتی دو خط دیده میشه یعنی از 12 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاری انجام میشه، نیازی نیست حتما پررنگ بشه. شما در بازه تخمک گذاری تون یک شب در میون باید نزدیکی داشته باشید.

تشکر اخه بعضی جاها مینویسن اگه خط دوم کمرنگتر از خط اول باشه یعنی هنوز زوده واسه تخمک گذاری

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
عزیزم وقتی خط کم رنگ باشه یعنی تا سه روز آینده تخمک گذاری انجام میشه

2 Likes

سلام خانم حکیمی.عذر میخوام سوالم یه کم خنده دار.اما برام پیش اومده کیت تخمک.گذاری مثبت بودن بارداری رو هم نشون میده یا نه؟

نه نشون نمیده

تشکر❤

1 Likes

سلام عزیزم
نه نشون نمیده. بی بی چک فقط می تونه نشون بده که اونم احتمال خطا داره و بهتره آزمایش خون بدید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.