کیت تخمک گذاری بعد از نزدیکی

سلام ببخشیدکسی که چندروزاقدام به بارداری کرده یک هفته بعدش اگه ازکیت تعیین تخمک گذاری استفاده کنه پاسخ میده؟

سلام عزیزم کیت تخمک واسه روزهایی و ک تخمک گذاریت نزدیکه و نشون میده

من همینکه پریودیم تموم شدناخاسته اقدام کردم ولی ازهمون روزوتاالان که نزدیک پریودیمه وازاواسط،سیکلم گذشته خط پایینی همش کم رنگه وپررنگ نشد

لطفاکمکم کنیدخیلی استرس دارم نگرانم

متوجه منظورت نمیشم میخای باردار بشی یانه؟

عزیزم زود از بی بی چک استفاده کردی بذار موعد بعدی سیکلت برسه یک هفته بعدش تست بزن. انشالله که باردارباشی

سلام عزیزم
شما باید از ماشین حساب های زیر استفاده کنید تا بتونید بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید.
قبل از تخمک گذاری می تونید از کیت استفاده کنید. نیازی نیست خطش پررنگ باشه همین که دو خط نمایان بشه یعنی از 24 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاری اتفاق می افته.
https://farzand.net/ovulation-calculator
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

ممنون ازجواب هاتون،ولی جوابمونگرفتم
من میگم چندروزبعدپریودیم شروع کردم ازکیت استفاده کردن هرروزمیزدم ولی هرروزخط پاینی کم رنگه تالان که نزدیک پریودیمه بازم کم رنگه چراپررنگ نمیشه چراهمش یجوره

روزی که گفته بودوانجام دادم بازم کم رنگ بودوترسیدم اقدام کنم گفتم بزارهروقت پررنگ شد

ممکنه کیت ایراد داشته باشه عزیزم. از یه مارک دیگه استفاده کنید

شما برای بارداری می خواین اقدام کنین؟

ممنونم عزیزم مرسی که وقت میزارین وجواب میدین

بله گلی

خواهش می کنم عزیزم انجام وظیفه می کنیم
عزیزم از ماشین حسابی که فرستادم استفاده کنید و در بازه تخمک گذاری به صورت یک روز در میون نزدیکی کنید. ماشین حساب اول برای قاعدگی منظم و ماشین حساب دوم برای قاعدگی نامنظمه.
ورزش منظم و تغذیه سالم داشته باشید.
آزمایش های پیش از بارداری رو حتما انجام بدید.
استرس رو از خودتون دور کنید تا به زودی نتیجه بگیرید

1 Likes

ممنونم لطف کردین،ولی من خواستم که همون روزتخمک گذاری اقدام کنم که احتمال پسرشدن زیادکنه،بعدیه روزدرمیون نطفه ضعیف میشه

خواهش میکنم عزیزم
پس ماشین حساب خیلی بهتون کمک میکنه. یک روز درمیون اسپرم رو ضعیف نمیکنه عزیزم. اگر هر روز باشه اسپرم ضعیف میشه به همین علت توصیه میشه که یک روز درمیون نزدیکی انجام بشه.

ممنونم عزیزم

1 Likes

خواهش میکنم :rose:

سلام کسی هست منو راهنمایی کنه

سلام عزیزم
بفرمایید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.