کیا یک ماه بعد از سقط باردار شدن؟

خانما من ماه پیش سقط دوماهه داشتم این ماه پریودم سه روزه عقب افتاده علائم پریودی هم ندارم آیا ممکنه دوباره حامله باشم یا به خاطر تغییر هورمونامه کسی هست ماه بعد سقطش حامله شده باشه ؟ زود حامله شدن بعد یک سقط دوباره خطر سقط نداره؟؟؟؟؟

من امروز بعداز دوماه بارداری سقط کردم خیلی حالم بده،گفت قلبش توقف کرده:pensive::cry:

2 Likes

وااای عزیزم ایشاالله ک دیگ این اتفاق نیفته برات

2 Likes

من بعد سه ماه از زایمان، باردار شدم

1 Likes

عزیزم بعد از سقط ممکنه یه مدت سیکل قاعدگی به هم بریزه نظمش. علائم بارداری و پریودی خیلی مشابه هستن و نمیشه فهمید که باردار هستید یا قاعدگی در راهه. بهتره که باردار نباشید چون بدن تون برای بارداری مجدد آماده نیست و حداقل سه ماه باید جلوگیری داشته باشید. اگر تا یک هفته پریود نشدید آزمایش بدید یا از بی بی چک استفاده کنید اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول تجویز کنن. یک روش مناسب برای جلوگیری انتخاب کنید.

آخي عزيزم
دركت ميكنم خيلي سخته :disappointed_relieved:

1 Likes

آدم بعد از سقط بخاطر مشكلات روحي دوست داره سريع حامله بشه ولي اين اصلا به نفعت نيست چون اگر خداي نكرده دوباره سقط كني اونوقت رحمت اسيب ميبينه و نگه داشتنه بچه واسش سخت ميشه.
اما عزيزم دكتر سونوگرافيم بهم ميگفت من بچه اولم كه سقط شد تو خون و خونريزي هام مجدد باردار شدم و پسرشم صحيح و سالم بدنيا اومده بود

1 Likes

اخي عزيزم
ايشالله به زودي اقدام ميكني و باردار ميشي
من كاملا دركت ميكنم عزيزم منم سقطه دوماهه داشتم خيلي دردناكه اميدوارم خدا خودش آرومت كنه عزيزم
بدنتو تقويت كن ايشالله دوسه ماهه اينده اقدام كن

1 Likes

قكر نميكنم باردارباشي عزيزم احتمالا سيكلت بهم ريخته منم بعد سقطم تا دوسه ماه سيكلم نامنظم بود

الان بارداريد ؟

اره عزيزم من ٤ماه بعدش اقدام كردم

بسلامتي
الان چند ماهتونه ؟
قرص چي ميخوريد ؟

١٣ هفته كلسيم ميخورمو امگا ٣ و مولتي ويتاميني كه دكترم داده
اما متاسفانه خيلي بدويارم
خيلي دارم اذيت ميشم نميتونم غذا بخورمو مدام بالا ميارم :slightly_frowning_face:
شماهم بارداري عزيزم؟

عزیزم درکت می کنم…خیلی مراقب خودت باش…

دقیقا دوست منم همین طوری شد. بعد از تموم شدن خونریزی سقطش باردار شد ماشالله پسرش پنج سالشه…اما من بعد سقطم هنوز نتیجه نگرفتم

1 Likes

آخی خیلی ناراحت شدم درکت میکنم ایشالله دوباره زود باردار میشی

پس چرا دکترم نگفت جلو گیری کنم فقط بهم ویتامین ای وفولیک اسید داد بخورم وگفت مشکلی نیست دوباره باردار میشی دیگه گیج شدم

اخه عزیزم من جلو گیزی نداشتم به خاطر همین شک کردم که نکنه باردار باشم فعلا هم میگم آزمایش ندم تا ده روز از پری بگذره بعد مطمعن بشم

اره ادم خیلی داغون میشه من که تا الانم از فکرم نرفته بیرون ولی خودمم میترسم اگه حامله شم دوباره سقط شه بعد من وقتی سقط کردم فقط دوروز خونریزی کردم خونریزیم شدید بود ولی سر دوروز قطع شد

1 Likes

مامی یار عزیز یه سوال داشتم اگه حتی سن حاملگیتم کم باشه مثلا پنج هفته وسقط بشه بازم نبایدزودباردار شی وضرر داره اخه حامگی تو پنج هفته فقط به اندازه یه ساک وضخامت اندومتره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.