کیا کوبیده بلدن درست کنن؟

میشه رو گاز خونه درست کرد؟یا اینکه حتما باید کباب پز باشه؟

4 Likes

اره میشه درس کرد ولی یکم سخته دیگه

1 Likes

من خوردنشو خیلی خوب بلدم.

6 Likes

فکر نکنم خوب شه
میتونی سرخ کنی

1 Likes

میریزه اگه رو گاز پخته بشه

2 Likes

میشه درست کرد فقد خیلی گاز کثیف میشه
باید به سختی تمیزش کنی

1 Likes

هر کسی دستور اصلیشو داره بگه من درست کنم :blush:

1 Likes

رو گاز خونه اصلا نمیشه دود میزنه کل خونه پر دود میشه کلا دردسرش خیلی زیاده

2 Likes

سلام
من ماهی یکبار درست میکنم
رو گاز نمیشه
چون باید حرارت به صورت یکنواخت به همه جای سیخ برسه،وگرنه گوشت از سیخ جدا میشه،میریزه
من وقتهایی که حوصله زغال درست کردن و به سیخ کشیدن ندارم،همون مواد کوبیده،مدل کباب دیگی، تو ماهیتابه دو طرفه،درست میکنم

4 Likes

@Shahrzad2019

2 Likes

ممنون عزیزم

آره کثیفیش زیاده

1 Likes

سرچ کنی میاد
طرز تهیه کوبیده بزن

آره متاسفانه

1 Likes

آهان مرسی عزیزم نمیدونستم

1 Likes

یکی از غذاهای مورد علاقمه:heart_eyes:

:blue_heart::brown_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::orange_heart:

2 Likes

اصلا این ریسکو نکن. کباب تابه ایش کن. سماق هم بریز. اول ته تابه پهن کن مستطیل مستطیل ببر و بعد رو گاز بزار. والا یکی از دوستام عین کباب درست میکرد. ولی راستش من نتونستم مثل اون در بیارم.
واااااای هوس کردم. :blush::blush::blush::yum::yum::yum::yum::yum:
حیف . گوشت خیلی گرون شده. :pensive:
من رو منقل هم گذاشتم ریخت. اصلا ریسک نکن چون یهو باید داغ بشه تا خودشو بگیره اگر نه میفته و حروم میشه
اگر رو کباب پز درست کنی میتونی دور کباب رو نخ بپیچی تا نیفته. خیلی زود میفته اخه. اونوقت نخه نمیسوزه ها نترس

2 Likes

من گوشت گوسفندی با دمبه چرخ میکنم بعد یه نصف سینه مرغ بش میزنم نمک فلفل سیاه یدونه تخم مرغ و یه پیاز متوسط رنده شده و اب گرفته شده و زعفرون
خوب ورز میدم یک ساعت استراحت بعدم سیخ میگیرم میزارم کنار دیگه بقیش با شوهر جان
این مواد حدودا میشه ۴۵۰تا۵۰۰ گرم گوشت
برای ۸سیخ کباب
عالی هم همیشه اصلا هم نمیریزه

2 Likes

من گوشت چرخ کرده با یکم دنبه چرخ و فقط پیاز رنده میکنم با نمک و جوش شیرین بعد به مدت یکساعت ورز میدم هرچی تو یخچال باشه خوبتره واز سیخ نمیفته وقتیم که بخ سیخ زدی رو منقل گذاشتی باید یکسره زیر رو کنی تا نیفته من خودم یه مدت واسه برادر شوهرم قصابی داشت درست میکردم راضی بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.