کیا کلاس چهارمن؟🤒🤕🤢

دقیقا پول زیاد محبت زیاد و فرزند سالاری عمیققق:joy::joy::joy:

2 Likes

دقیقاً:ok_hand:

2 Likes

دختر من کلاس چهارم دیروز اشک‌منو درآورد سر درس ریاضی. من براش توضیح میدادم اون بازی می کرد. بعد داد زدم سرش رفت رو مبل نشست خیره شد به من تا باباش اومد من شروع به شکایت کردم برداشت گفت خب میخواستی یادم ندی…
دیگه دیشب زنگ زدم‌معلمش امروز فرستادمش مدرسه حالش جا اومد.امروز هنوز طرف من نیومده

2 Likes

اخ اخ نگو من دیگه ی پا استادم از ریاضی عین معلم براش میگم پیام میده دوستاش بیاید مامانم بهتون درس بده خوب یاد می گیرید:rofl::rofl::rofl:
گفتم خودت هیچ بقیه رو هم دعوت می گیری بیان مگه من چقد اعصاب دارم:face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:

2 Likes

مدرسه حضوری نمی بفرستید اصلا؟

2 Likes

من خودم معلمم کم آوردم در مقابل این بچه. جای اینکه اون گریه کنه من به گریه میاره

2 Likes

نه ولا تازه از یک شنبه اینده حضوری میشه
و من بخت برگشته باید ۵ تا گردن کلفتو با دخترم ببرم مدرسه:tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:

2 Likes

کی هستن این پنج تا

2 Likes

بخدا عین من
بعضی وقتا باباش میگه برو روان شناس مریضی
گفتم اخه من دوسال این کارمه
ظرفیتم تکمیله
لبریزممممم

1 Likes

من که خودم امسال حامله ام مرخصی ام.خیر سرم تو خونه راحت باشم ولی مگه این میذاره به شوهرم میگم اگه سر کار رفته بودم راحت‌تر بودم

2 Likes

برا دو روز نمیشه سرویس گرفت خودم قرار ببرم بیارمش
۴ تا از دوستاشم هستن دیگه روم نمشه بگم نمی برمشون

2 Likes

دقیقا منم شاغلم دانشگاه کار می کنم
باز خوبه تمام وقت نیست

2 Likes

آره دیگه.
من مدرسه شون از اول سال کلاس حضوری تو دو گروه داره ولی نبردم وای الان دیگه دیدم نمیتونم از پس این گودزیلا بربیام میگم ولش کن بذار بره مگه چی میشه مدرسه غیر انتفاعی پول گرفته کلاسا خلوته.

2 Likes

واقعا خسته نباشی

2 Likes

اره اینام دو گروهن
ولی باور کن ترس از معلم خیلی مفید تو یادگیری
حامله ای کم بخودت فشار بیار
من خب سقط شد اگه نمی شد با این همه داد بیداد قطعا سقط می شد

2 Likes

حرف دلمو زدی استراحت مطلقم تو ماه ۸ هستم.تا یه ذره حرف بلند میزنم دل درد کمردرد میشم.دکددم بهم گفت استرس نباید داشته باشی

2 Likes

بسلامتی عزیزم بیاد بغلت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

سلامت باشی ایشالله نوبت خودت سال بعد باشه.
بخدا دختر بزرگم نمیذاره آب تو دلم تکون بخوره کلاس زبانم داره تازه. کلی هم از من مراقبت میکنه.این کوچیکه من میکشه

2 Likes

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

2 Likes

سلامت باشی عزیزم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.