کیا وقتی پریود میشن سه روز اول لکه دارن

خوب گاهی فک کن بعضیا آ یودی ب بدنشون نمیسازه اینجوری میشن اگ بعد آ یودی اینجوری شدی باید از دکتر بپرسی اگ هم رحمت سرد باشه من اینارو رعایت کردم دوران پریودی حمام نمیرم فقط سرمو میشورم یا لباسامو عوض میکنم معذرت میخوام خودمو تو دستشویی هم مستقیم با آب نمیشورم بادستمال کاغذی نمدار خودمو تمیز میکنم راستشو بخوای این خیلی روی خونریزیم تاثیر داره ی دوره پریودی ک حوصله نداشته باشم خودمو با آب بشورم دفعه ی بعد خونریزیم خیلی شدید میشه بادکش گرم رحم خوردن عسل روغن مالی با روغن های گرم دوری از غذاهای آماده یا سوپر مارکتی البته من زیر نظر دکتر طب سنتی بودم رژیم غذایی بر اساس طبعم بهم داد عرق رازیانه میخوردم هرشب ب جز س شب اول پریود و از روغن حیوانی یا روغن کنجد تو غذا استفاده کن

ماهی چندبار میشی؟ :thinking:

ماهی یبار دیگه :joy::joy: مگه بقیع چند بار میشن :joy:

1 Likes

سلام دوستان

1 Likes

من امروز موعدم بود و پری نشدم اقدام داشتم و اینکه سوزش معده داشتم و یکم تهوع
امکانش هست باردار باشم؟

گفتم شاید دوبار میشی چون روزاش کمه:joy:

یک هفته تاخیر بی بی چک بزن

نه بابا :joy::joy::joy:انقدرم آرومم تو پریودم ک

1 Likes

خب نمیتونم صبرکنم اگر داشتم الان میزدم
بنظرت علایم بارداری هست؟

من ک افسرده و پرخاشگر میشم
خیلی عصبی و زودرنج میشم از چند روز قبلش، الانم دقیقا تو همون دوره ام. نمیدونی چقد بده، هیچکسی هم درکت نمیکنه فک میکنن ادا درمیاری

من ک تو بارداریم نداشتم امکان داره ولی جواب صد در صد بی بی چک و آزمایش خونه ⁦:ok_hand:t2:
انشالله ک تو راهی داشته باشی جونم ⁦:heart::hibiscus::purple_heart:

عیبی ندارع چند روزه ؟؟

1 Likes

مرسی عزیزم ایشالا

از سه چهار روز قبلش تا دو روز بعدش، پنج شش روز طول میکشه. الان دو روز شده

عزیزم اینایی رو ک گفتی همشو رعایت میکنم نمیدونم شاید طبیعی من حساس شدم ولی اینکه رحم سرده من احساس میکنم رحمم سرد شده

منم دوروز قبل از اینکه میخوام پریود بشم ب شدت عصبی میشم دست خودم نیس اصلا خیلی بهم میریزم الان ی دوماهی مبشه بهتر شدم مدام تو چای زعفرانو زنجبیل دارچین میخورم اینا اروم میکنه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.