کیا وام مسکن گرفتن؟

شنیدم ۱۶۰ تومن میدن ۵/۸ ٪ یعنی ۱۶۰ ک میدن چقد باید پس بدیم بعدش ۱۲ ساله اس یعنی ماهی چققققد؟ نمیدونم چیکار کنم ک بتونم خونه بخرم کلافه شدم از مستاجری :pensive:

1 Likes

کجاازبن وام میدن؟
ما خیلی دنبال وام بودیم بانک مسکنم سوال کردیم وام میدن ولی باسود۱۴تا۱۸درصدک اصلا درتوان مانبود

2 Likes

ما پرسیدم گفتن باید نفری ۳۰ میلیون تو حساب من و شوهرم باشه بعد یک سال وام میدن که میشه رو هم با پول خودمون و یه وام تعمیرات که روشه ۲۰۰ میلیون میشه

1 Likes

میگن یه وامی هم هس اگه خونه ای ک میگیرین رو به اسم خانم و اقا یعنی دونگ دونگ بنویسین میدن بازم بپرسین میگن

ازهمین بانک مسکن؟

1 Likes

وام زیادمیدن ولی سوداش بالاس خیلی

ما سال ۹۶ آذر ماه نفری ۴۰ میلیون گذاشتیم بانک مسکن یکسال بعدش وام بگیریم نفری ۸۰ که بشه ۱۶۰ میلیون البته تهران انقدره شهر های بزرگ ۱۲۰ و شهرستانها ۸۰ .پیش خودمون حساب کردیم گفتیم ۱۶۰ وام میگیریم یخورده هم خودمون داریم میشه ۳۰۰ میلیون میشه یه خونه خوب خرید بعد آذر ۹۷ که موقع پرداخت واممون شد انقدر خونه گرون شد که نتونستیم خونه بخریم حتی با ۳۵۰ میلیون اگه ما همون موقع ۸۰ میلیونو یه جای دیگه سرمایه گذاری کرده بودیم خیلی بهتر بود الان چند برابر شده بود .این وام زمانی خوب بود که قیمت خونه انقدر روز به روز بالا نمیرفت نه اینکه دم به ساعت داره بالا میره وگرنه سودش ۹ درصد از این لحاظ خوبه

2 Likes

الانم ما نتونستیم تهران خونه بخریم یکسالم بیشتر وقت نداشتیم تا از وام استفاده کنیم به خاطر همون مجبور شدیم واممون رو انتقال بدیم شهرستان که نصف شد شد ۸۰ میلیون اونجا حداقل یه خونه بگیریم واسه سرمایه گذاری که حداقل ارزش پولمون نیفته و واممون سوخت نشه .در کل اشتباه کردیم ۸۰ میلیون پولو یکسال بدون هیچ سودی خوابوندیم تو بانک مسکن الانم که به جای دوبرابر مجبور شدیم انتقال بدیم شهرستان همون ۸۰ تومن بهمون وام میدن که اگه بتونیم ۲۰ میلیونم تعمیرات بگیریم بشه ۱۰۰

2 Likes

اخبارشو تو اینترنت خوندم منم میخوام ببینم جریان چیه و برم پیگیر شم

کدوم بانکه فاطمه جون

بانک مسکن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.