کیا میخوان جدا بشن

سلام بچه ها کیامثل من درحال جداشدنن حال روحیشون چطوره به چه دلیلی قصدجدایی دارین خونه باباتون سخت نمیگذره دل تنگ شوهرتون نشدید

1 Likes

چقد این طوری گپ میزنی :angry::angry::angry:
هیچکی جدا نمیشه
همش انرژی منفی :slightly_frowning_face::rage::angry::angry:

4 Likes

خب الهی شکر که بقیه احساس خوشبختی میکنن

1 Likes

چقد درگيري گلم
سعي كن قوي باشي

1 Likes

همش تاپیکات راجب جدایی ان

خو این چه سوالاییه عزیزم

عزیزم میدونیم خیلی شوهرتو دوس داری دلت پره ولی عزیزم یکم ب خودت برس بیخیال باش تا ببینی خدا چ سرنوشتیو برات رقم
زده ما‌ناراحت میشیم تاپیک جدایی میبینیم امدیم اینجا بدبختیامون یادمو بره عزیزم

1 Likes

من تودوره ی نامزدی جداشدم
به درخواست خودم بودچون ازدواجمون سنتی بود
تازه توتامزدی نسبت ب هم شناخت پیداکردیم
حال روحیمم بعده جدایی عالی بود:blush:

3 Likes

عزیزم کسی که بخاد بره میره با هیچ چیز نمیتونی نگه داری کسی که بخاد بمونه میمونه پس اینقد خودتو ناراحت نکن بسپار به خدا خودش صلاحتو بهتر میدونه

1 Likes

ببخشید ناراحتتون میکنم دیگه پیام نمیدم

1 Likes

شقایق اروووم:sweat_smile:

3 Likes

منظورم این بود ک ناراحت میشیم از جدایی دیگران⁦:woman_facepalming:t3:
دوس داریم شمو رو خوشحال و سرحال ببینیم

1 Likes

بنده خدا اومده درددل کنه
بهش نمیتونید روحیه بدید حداقل ناراحتش نکنید

1 Likes

ببین عزیزم همه ادما همه ما تو زندگی هامون مشکل داریم اما سعی میکنیم حلش کنیم صبر کنیم ببین خود خدا گفته بعد هر سختی یه اسونی هس بسپار به خدا

اشکال نداره عزیزم اصلا من حقمه این همه سختی بکشم حقمه کسی دوسم نداشته حقمه طرف هرکی رفتم منو ول کنه من نمیدونم چه مشکلی دارم به هرکی دل بستم ازم دوری کرد

2 Likes

شاید گلم طلاق بگیری ادم بهتری بیاد سر راهت خداروشکر کن بچه نداری

1 Likes

کی گفته کسی شما رو دوس نداره ما وقتی مبینیم شما ناراحتید واقعا ناراحت میشیم

من غلط میکنم دیگه ازدواج کنم عزیزم من شانس ندارم تو زندگیم بهم ثابت شدست فکرمو میتونم ازش دور کنم ولی ازدواج نه خودموسرگرم میکنم با تنهاییم میسوزم و میسوزم

1 Likes

غصه نخور گل من
دنیا ارزششو نداره اینهمه خودتو عذاب بدی بخاطر کسی که نمیخوادتت
تو توکلت بخدا باشه حتما حتما بهترین قسمتو برات در نظر گرفته انشالله هرچی صلاحته واست پیش بیاد

بخدا تو این دور و زمونه ادم تنها باشه بهتره منم خودم از زندگیم راضی نیستم همش ارزو میکنم برگردم دوران مجردیم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.