کیا مهریه‌ شون‌ گرفتن

سلام‌ کیا مهریشون‌ تونستن‌ بگیرن‌ چطوری این‌ کار کردید چقدر طول کشید و چجوری دادن همشو‌ یا قسط

4 Likes

سلام عزيزم
نتونستي مشكلتو حل كني با شوهرت

2 Likes

نه‌ میخوام‌ بدونم‌ فعلا‌ که‌ دارم‌ میسازم‌

3 Likes

ببین هیچکس رو تو عمرم ندیدم که مهریه گرفته باشه. شما هم اگر طلاق میخوای بیخیال پول شو

4 Likes

ماهانه بايد بهت بده
مرضش چيه ؟

3 Likes

واقعا‌ راست‌ میگی

2 Likes

شما‌ چیزی میدونی‌ تجربه ای داری

1 Likes

وای‌

2 Likes

من یکی ازدوستام حق طلاق گرفت مهریه روبخشید بعدبازوکیل گرفت که بتونه طلاق بگیره یه چندماهه الاف بود تازه پول وکیل خرجای دیگه هم ازجیبش داد زن پسرعموم چندسال پیش طلاق گرفت نصف مهریشوقسطی گرفت اون موقع سکه ۳۰۰بود الان که مگه طرف پولدارباشه خودش بخادبده وگرنه جونتو میگیرن تابخان مهریه بدن آخرم باید ببخشی یاهم چندسال بری بیای

2 Likes

دوس منم مهرشو بخشید الان دوساله علاف دادگاهه

2 Likes

خواهر شوهرمم س سال رفتو اومد تا تونست مهرشو بگیره س تام بچه داشت داد ب مادرشوهرش

2 Likes

بایدحق طلاقو میگرفت منم دوستم گفت میبخشم ولی حق طلاق بامن باشه یه وکیل گرفت ۳یا۴ماه طلاقشوگرفتاگه به خودت باشه که اصلا هیچی این دوتا وکیل عوض کرد

1 Likes

نه
ولي ميتوني مهرتو بزاري اجرا
ولي در نهايت بچه رو بهت نميده

1 Likes

اوم این طفلی بخاطر حرف مادرش برگشته بود ولی دیده بود نمیشه واقعا موند دوباره رفته بود:confused:

2 Likes

من چون توافقی بود پول گرفتم جداشدم

1 Likes

دوست من از پارساله دنباشه فعلا به جایی نرسیده دادگاهم حقو به دوستم داده

1 Likes

اگه قصدت جدا شدنو راحتی اعصابته بیخیال مهریه بشو اگه مهریه مهمه اعصابت مهم نی ک برو پی مهریه یه وکیل خوبم بگیر پول زیادیم باید خرج کنی تا مهریه روبگیری اونم قسط بندی میکنن

1 Likes

طلاق گرفتن انتخاب بینِ بد و بدتر هست
الکی طلاق نگیرید
اول تحقیق کنید چندتا مشاوره برید و از دورانِ بعد از طلاق رو حتماً آگاه بشید
بعد اگر خواستید طلاق بگیرید
دورانِ بعد از طلاق دوران سختی هست
مخصوصاً تویی ایران و با فرهنگِ مردم ما
اکثرِ آدمایی اطرافِ ما سنتی فکر میکنند
و امروزی زندگی میکنند
فقط مهریه برات مهم نباشه
قشنگ به باید نبایدها فکر کن
بعد تصمیم بگیر

2 Likes

نه‌ اگه‌ خود شوهر بخاد زن دوم‌ بگیره طلاق‌م‌ بده‌ خودش

2 Likes

یکی از فامیلایی ما وضع شوهرش خوبه یعنی درآمدش زیادِ اصلاً نمیزاره به قول خودش یکِ شوهرش به دو بشه که هوس زن گرفتن نکنه
حالا شما وضعِ شوهرت خوبه که میخواد دومی رو بگیره
الان اکثراً زیرِ اولی زاییدن
این میخواد دومی رو بگیرِ

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.