کیا مثل من هر دیقه دلتنگ میشن؟

:grin::confused:من اخرشم نمیفهمیدم ما عاشق هم هستیم یانه .کارامون که عین عاشقای اینجا نیست

2 Likes

:joy::joy::joy:وا چرا

1 Likes

اره اخه جالبه ما هم اولش کمتر بود الان خیلی زیاد شده
حالا من میگم شاید به خاطر هورمون های حاملگیمه ولی اونو نمیدونم دلیلش چیه :sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

هیچ دلیلی نمیخاد غیر از دوست داشتن و عادت با هم بودن

2 Likes

:joy:محبت کلامی که نداریم دلتنگی هم نداریم

1 Likes

دقیقا خودشم همینو میگه :heart:

1 Likes

خیلی باحالی دختر
به کوآلا کلی خندیدم

1 Likes

:joy::joy::joy: قربونت

1 Likes

منم تا چند سال اینطوری بودم هنوزم هستم و برای اومدنش لحظه شماری میکنم اما میبینم آون اینطوری نیس و در مرکز توجهش نیستم
منم خیلی کم بروز میدم همش تو دلم هست و بیشتر وقتا غصه میخورم که من همش دلتنگشم و دلم براش پر پر میزنه اما اون. .

1 Likes

منم خیلی وابسته ی شوهرمم اونم خیلی زیاد هرروز ازسرکار با اینکه سرش شلوغه بهم زنگ میزنه مرتب پیام میده چند ماه پیش گوشیم سوخت به یک هفته نکشید واسم خرید گفت اصلا تحمل ندارم صداتو نشنوم 8ساله ازدواج کردم هنوز یک شب بدون هم جایی نرفتیم روز به روز بیشتر وابسته میشیم واین بهترین حس دنیاست :rose::rose::rose::heart::heart::heart:

2 Likes

وابستگیت بیش از حده. مردا اصلا اینجوری دوست ندارنا

فک کنم فقط منم که وابسته نیستم :sweat_smile: شوهرم کع سرکاره اصلا زنگ نمیزنه مگررر اینکه کارداشته باشه… پیامای عاشقونه که تعطیل :pleading_face: راه دورم میره که معمولا کاریه. بزور روزی یه بار. یا من نباشم دوسه شب بزور روزی یه بار… چیییی بشه بگه جات خالی بود…
من چی بگم پس :sweat_smile:

1 Likes

منم مثل تو هستم اصلا دوست ندارم بره سرکار فقط پیش من باشه:heart_eyes:شوهرمم مثل منه خیلی وابسته هستیم

منم مثل تو هستم اما به هیچ وجه خوشم نمیاد از این اخلاقم دوس دارم بیخیال باشم بتونم بی محل باشم زیادی وابستگی خوب نیس

شما نوع عشقتون متفاوته

خخخخ

1 Likes

مگراینکه اینجوری خودمو قانع کنم :woozy_face:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.