کیا غذای خوش‌مزه و جدید بلدن؟

بیاید دستور تهیه اش رو بذارید بقیه ام استفاده کنند اگ ازش عکس ام دارید بذارید :relaxed:

4 Likes

من در حد همون غذاهای قبلیم

2 Likes

ته چین گوشت وبادمجون یاد گرفتم امروز…میخوام اخرهفته درست کنم:yum:…فیلمشم بتونم میفرستم

3 Likes

https://www.aparat.com/v/mjCGR/ته_چین_گوشت_و_بادمجان_با_نوابعالیه بنظرم:drooling_face::drooling_face::drooling_face:

4 Likes

من یه بار درست کردم خیلی خوشمزه س حتما درست کن

3 Likes

من نخوردم تاحالا…ولی ازوقتی کلیپش رو دیدم دلم ضعف رفته…حتما درست میکنم:star_struck:

4 Likes

با مرغ هم درست کردم. مرغ و بادمجون…
ولی بنظرم با گوشت یه چیز دیگس :yum::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:

3 Likes

من عاشق بادمجونم…آره با گوشت محشره:star_struck:

2 Likes

من ته چین استانبولی درست کردم خیلی خوشمزه و هیجان انگیز شد
مواد استانبولی بدون لوبیا سبز با گوشت قیمه ای رو مدل همون تهچین مرغ میریزیم بین پلو و میذاریم فر یا رو گاز
خیلی خوشمزه میشه:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اینم نمیدونم جدیده یا نه ما تو مهمونیا سالاد لوبیا درست میکنیم قارچ و سیبزمینی پخته هویج پخته نخودسبز و اینا رو با لوبیا قرمز پخته مخلوط میکنیم با سس مایونز و ماست و مقدار زیادی شوید
بعد میذاریم یخچال موقع سرو با کاهو قاطی میکنیم اصلا یه طعم بهشتی داره

2 Likes

من پلو دورنگ درست میکنم.خ دوس دا یم.
یه پیازداغ درست میکنم با رب و ادویه ها
یه موادم کشمش و گوشت ابپز و سرخ شده ومرغ سرخ شده با زعفرون
بعد پلو ک ابکش کردم برنج نصف میکنم نون میزارم بعد برنج ربی میریزم بعد اون مرغا و کشمشا و کمی دارچین بعد برنج زعفرونی میریزیم.
نمیدونم شاید جدید نباشه براتون

3 Likes

مرسی عزیزان:smiling_face_with_three_hearts::heart:

منکه آشپزیم خوبه ولی عکس نمیگیرم یعنی وقت نمیشه شوهرم رو گاز میخورتش :joy: در حد همون غذاهای معمولی غذای جدیدی فعلا یاد نگرفتم:relaxed:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.