کیا سونوگرافی nt رو انجام دادن؟

سلام خانومای بارداروخانومایی که زایمان کردین طول بارداریتون سونوگرافی ntانجام دادین؟هزینش چقدربود؟طول بارداریتون چندتاسونوگرافی انجام دادین؟

من انجام دادم ۱۲۰ تومن دراومد

توکل بارداری چهاربار سونو رفتم اولیش تشکیل قلب جنین بعد ان تی بعدش انومالی اخریم ماله وزنه جنینو اینا بود

من انجام دادم ۱۴۱ هزار شد

سونوی nt رو ۲۵۰ تومن دادم…بابت آزماشم۱۸۰ تومن

سونو ان تی هفته 12 ، صد و پنجاه آزاد.

220كلا انجام دادم

منم ۲۲۰ ازاد با کلی اذیت شدن😓دیگه قصدندارم سونو برم تا اخرای بارداری☺

باازمایش های اینقدرشد؟چرااذیت شدین چه مشکلی بودعزیرم،

ما کرمانشاه انجام دادیم .هرچی گشتیم ی دکتر نبود با دفترچه تامین اجتماعی انجام بده .مجبور شدیم ازاد انجام بدیم که اونم خیلی از سونوگرافیارو گشتیم تا اونم پیدا کردیم

منم کرمانشاهیم جعفر سهرابی انجام میده باتامین نه تنهااون همه انجام میدن اما ازمایش خونش ازاد

برعکس من ازمایش خون رو ازمایشگاه رفرانس با دفترچه انجام دادم ۵۸ ولی سونو رو هرجارفتیم دفترچه قبول نمیکردن ازاد ۱۴۲ پیش جوادی نسب انجام دادم

فک کنم خیلی وقت‌پیش انحام دادید.من غربالگری اولم اسفند بود ازمایش خونش توی رازی ۱۱۷بود سونو پیش جعفرسهرابی ۹۲ .دومیشم چن هفته پیش بود ک خونشو ندادم نیاز نبود اماپرسیدم رازی گفت ۴۰۰ اما رفرانس گفت ۱۵۰.سونومم‌نزدیک ۲۰۰

اااا منم كرمانشام البته شهرستان والا منم نميدونم چيه انقد گرونه تازه جديدا ميگن نرخ عوض شده ٣٨٠غربالگري اولو انجام ميدن:rofl::joy::joy:با دلار كار ميكنن

1 Likes

۳۱ فروردین امسال انجام دادم
حالا میگن سونوگرافی غربالگری اول رو هرجا انجام دادید باید باز برین اونجا😐

1 Likes

کاری میکنن ادم به کل یا قید بچه رو بزنه یا دکترو سونوگرافی رفتنارو😀

1 Likes

اره بخدا منكه كلا نميخام مرحله سوم انجام بدم

اره آخه رنج دستگاه ها باهم‌فرق داره ممکنه اشتباه پیش بیاد تازه این که هیچی‌نیس یه ذره چاقم باشی انجام نمیدن

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.