کیا تو دوره شروع سیکل ای یو ای هستن؟

من خواستم ای یو ای کنم ک برای معاینه رفتم گفت کیست داری دارم ال دی مخورم چکار کنم زود رفع بشه ۴ سانتی کیستم

2 Likes

ال دی بخوری تا پریودی بعدی رفع میشه عزیزم
فقط زمان پریودی سردیجات نخوری

1 Likes

من احتمالا بعد عید برم
دکتر گفته اگر تا عید نشم میریم سراغ روش های دیگ

1 Likes

باشه عزیزم انشاءالله همگی مادر بشیم

دوفاستون بخور برطرف میشه کیست آب میشه پریودت تنظیم میشه کمک باروری هم هس خیلی خوبه

عوارض نداره

انشاالله ماه بعدی واسه iui آماده بشی

شایدم تا اون موقع طبیعی بشی خودت
@u687799

@Faezeh

فائزه جون هم میخواد بعد عید بره واسه iui

1 Likes

@Fatemeh1400

فاطمه جونم که ۴شنبه iui داره

الهی به حق پنج تن مثبت بشه واسش

الهی آمین :heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::green_heart::palms_up_together:

1 Likes

@Hamta77

نسترن جون هم که چند روز پیش انجام داد iui

الهی بعد ۱۴ روز مثبت بشه با خبرای خوش بیاد
:kissing_heart::kissing_heart::heart::green_heart::palms_up_together:

2 Likes

مرسی فریباجونم ان شاالله حاجت روابشی قشنگم ان شاالله همه ی چشم انتظارابه آرزوی دلشون برسون:heart_eyes::kissing_heart::hugs::kissing_heart::kissing_heart:

ان شاالله نسترن جون دوقلوبارداربشه به حق این روزهای عزیز:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

اخه دوفاستون خوردم بعد گفت کیسته حالا گفته ال دی بخور

منکه منفی شدم فریباجون

1 Likes

نشد:sob:

2 Likes

منم پریودشدم فدای سرمون عشقم:grin::joy::rofl::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

واقعا نسترن منفی شده

چه بد خیلی ناراحت شدم

:pensive::pensive:

الهی به حق پنج تن توی عید خودت طبیعی مامان بشی عزیزم :heart::purple_heart::pray:

شاید قسمت بوده هیییی خدا:pleading_face::pleading_face:

منم ۲ بار انجام دادم منفی شد غصه نخور درست میشه ناامید نباش

@Hamta77

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.