کیا تو دوران بارداری انسولین زدن

دکتر گفته غذام کم کنم شیرینی جات نخورم درصورتی که قبلشم نمیخوردم نمیدونم این دیابت از کجا پیداش شد
وزن بچمم که میگن کمه پس چی بخورم😭

عزيزم نميدونم پيامات را خوندم چرا 1 هولي افتاد تو دلم
انشاالله كه ميتوني
قطعا سخت و دردناكه ادم به خودش امپول بزنه. پدر شوهرم واسه مادر شوهرم ميزنه. به نظرم به شوهرت بگو واست بزنه اينجوري تحملش راحت تره ولي نترس سوزنش خيلي ريزه.

1 Likes

عزيزم ترس نداره اصلا خودتو شل نگه دار نفس اروم بكش بعد بزن من خودم يه مدت امپول پروژسترون به خودم ميزدم اون خيلي دردش بيشتر بود اين سوزنش نازكه اصلا چيزي حس نميكني

1 Likes

چجوري؟ مگه عضلاني نيست؟

چشم حتما، شما باید یه مامان قوی باشید یادتون نره

1 Likes

نميترسيدي بزني تو رگ يا سياتيك؟

1 Likes

وایی میبینی چه بلایی سرم اومد دپرس شدم چجوررر به شوهرم میگم برام بزن من نبینم میگه دل ندارم خودش بدتره ترسو اونم😭

1 Likes

واسه قندتم حتما كدو رو رنده كن تو ماست بريز شبها بخور روزي يه دونه خيار هم خوبه قند رو مياره پايين
باميه هم خوبه فقط طعمشو اگه دوست داري شنيدم خيلي قند رو مياره پايين

1 Likes

الهي عزيزم
واقعا چقدر بارداري سخته به خدا
من بودم راضيش ميكردم. چون واسم مقدور نيست خودم واسه خودم تزريق كنم. كسي نزديكت نيست؟

1 Likes

دکتر گفت رو بازوم بزنم اخه چجوری با اون دست رو بازوم بزنم کج بره سوزنش بشکنه چی من تو دستم یه خار میره کولی بازی در میارم من خودمو میشناسم :pensive::pensive::pensive:

1 Likes

نه مجبور بودم بزنم

1 Likes

خانوم حکیمی نمیدونین چی باید خورد تو دیابت بارداری من قبلش شیرینی جات نمیخوردم نمیدونم لز کجا اومده اصلا

کدو خیار میتونم بخورم ولی بامیه دوست ندارم

1 Likes

بازو كه بهتره به خدا اصلا فكرميكني بزار دوبار بزني بعد مياي اينجا به همه اين ترسات ميخندي
من ازخودت ترسو ترم ولي به ني ني فكركن همه راهو رفتي همين يه ماه مونده گلم صلوات بفرست بزن

1 Likes

دیابت بارداری، زمانی رخ می دهد که هورمون های بارداری با توانایی بدن برای تنظیم قند خون دچار تداخل می شوند. دیابت بارداری معمولا بعد از تولد نوزاد برطرف می شود. با این حال علائم آن شبیه به علائم انواع دیگر دیابت است.

دیابت بارداری در ۳ تا ۶ درصد زنان باردار دیده می شود و معمولا در سه ماهه دوم بارداری خود را نشان می دهد.

بارداری در سنین بالای ۲۵ سال، چاقی و سابقه بیماری دیابت نوع دو در بستگان درجه اول خطر ابتلای مادران باردار به دیابت را افزایش می‌دهد. نمای توده بدنی بالای ۲۵، ابتلا به دیابت بارداری در حاملگی‌های قبلی، مبتلا به تخمدان پلی کیستیک و به دنیا آوردن نوزاد بیش از چهار کیلو گرم از دیگر عوامل خطر ابتلا به دیابت بارداری است.

1 Likes

مادرشوهرم میگه من میام برات میزنم گفتم نه خودم میزنم ترسیدم هر چی قیض داره با اون انسولین سرم خالی کنه از اون بعید نیست😭

:joy::joy::joy: حالا بیا و خوبی کن

2 Likes

عب نداره همون خيار رو روزي يه دونه بدون نمك بخور
كدو هم رنده كن توماست
حالا بري دكترتغذيه يه ليست بهت ميده ك برااساس اون غذا ميخوري

1 Likes

برای نوزادم خطر ناکه؟یا ابوالفضل😣

اگر طبق دستور پزشک داروهاتونو مصرف کنین و تغذیه درستی داشته باشین هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.