کیا تو دوران بارداری انسولین زدن

دکتر ازمایشمو دید گفت دیابت بارداری دارم تو هشت ماهم تازه چند روزه هفت ماهمم تموم شده برام انسولین نوشته گفته هر شب بزنم میخواستم ببینم درد داره گفته خودم باید بزنم کیا زدن میشه کمکم کنین شنبه هم باید برم پیش دکتر تغذیه :pensive:

1 Likes

نه عزیزم درد نداره سوزنش خیلی ریزه اصلا نگران نباشید

1 Likes

کلا با این هیکل ادم ترسوییم دکترم گفت خودم بزنم اخه یکم ترسناکه برام

عزیزم نگران نباش اصلا و ابدا درد نداره.سوزنش خیلی ریزه و حتی کمتر از ۱ سانت باید وارد پوستت کنی.مادر من هرشب و هر روز صبح میزنه

1 Likes

درسته منم نمی تونم آمپول زدن رو نگاه کنم حالا فکر کن خودت واسه خودت بزنی :tired_face::tired_face:

2 Likes

انقدر استرس گرفتم از زدنش هی حالت تهوع گرفتم به شوهرم میگم تو برام بزن من نمیتونم اون ترسو تر از من میگه دل ندارم

1 Likes

درسته خیلی هم استرس گرفتم دکترم گفته بعد شام بلافاصله بزن بیرونم نمیتونم برم برام بزنن

من خواهرم توبارداریش خودش میزد اصلانم‌نه درد داشت نه چیزی بعد بارداریش قطعش کرد

2 Likes

ای جانم…نه عشقم استرس نداشته باش.باعث میشه قندت بیشتر بره بالا…باور کن اصلا ترس و درد نداره.مادر من انقدر ترسو و نازک نارنجیه که حتی نمیزاره کسی موهاشو شونه کنه میگه درد داره :expressionless: ولی الان راحت انسولین میزنه

1 Likes

عزیزم من هروز یه امپول انوکساپارین میزنم
فک کنم سوز انسولین هم مثل همین آمپول من ریزه نگران نباش

1 Likes

اره دکترم گفت بعد بارداری قط میشه ولی خب جرات میخواد برا زدنش

خدا از دهنت بشنوه برام دعا کن بتونم بزنم ترس مثل خوره افتاده به جونم

1 Likes

نگران نباشید فقط اولین بار شاید واستون سخت باشه
امشب بعد از شام بیاین بهمون از تجربه تزریق بگید حتما :blush:

1 Likes

امپول بود پرستار میزد اشکال نداشت ولی میگه خودم بزنم نمیتونم دستم میلرزه گیر میکنه توش😔

دورت بگردم.انشالله که راحت این چالشو پشت سر میزاری.فقط به عشقت فکر کن که الان تو شکمت منتظره بیاد بیرون و بغلش کنی :hugs::hugs::hugs::hugs::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

1 Likes

وای خانوم حکیمی جون برام دعا کن بتونم بزنم

1 Likes

من ازهفته 4تزریق میکنم
فقط بار اول بیرون زدم
زیادم ترس نداره

1 Likes

خدا نکنه عزیزم دلمم توکل به خدااا

1 Likes

:sob::sob::sob::sob:من ترسوام از اون جون دوستاااا:sob:

خیره انشالله :kissing_closed_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.