کیا تعبیر خواب بلدن میشه بیاید

سلام موقع ادان یه خوابی دیدم که بدجو تو فکر منو برده اگر تعبیر خوبی ازش بلدین بگید …خواب دیدم یه جایی زندگی میکنم کنار خونوادم بعدش دیدم خواهر بزرگ مادرم که توی ۱۲ سالگی با اتیش گرفتن به رحمت خدا رفته بود تو یه جا مثل غار زندگی میکنه هیچ کس محلش نمیزاره باهاش حرفم نمیزنن بعدش دیدم که من رفتم سمتش و شروع کردم حرف زدن باهاش که چی شده چرا نمیای پیشمون زندگی کنی و اینجا تنهایی س میکنی…اولش با منم مث بقیه رفتار کر و سرشو چخوند طرف دیگه اما بعدش متوجه شدم بدون این که لبش تکونی بخوره داره باهام حرف میزنه…بهم گفت چند ساله بابا و مامان منو ول کردن هر چی لباس میبینی تنمه مردم بهم دادن مامان بابا محلم نمیزارن و الانم حامله ام …توی خوابم حس کردم بچه از پدر بزرگمه …بعدش یه لحظه دیدم که بچه تو بغلشه و یه پسره خیلی ناراحت بود توی خواب …توی خوابم مادربزرگمودیدم که یه کپسول گاز اورد پیشش که از سر کپسول اتیش کمی میزد بیرون …بعدش بهش گفت خواستی خودتو بکشی با این اتیش میتونی اما خواهر مادرم زد یر گریه و گفت من همچین کاری نمیکنم …بعدش دل مادربرگم به رحم اومد…راستی رنگ لباسش سفید بو از اون لباس قدیمیا که تا پایین زانو بود …درضمن مادربزرگم یه پسر خیلی کوچیک حدودچند ماهه هم بعد مرگ این خالم از دست داه بوده …و مادربزرگم بشدت هنوز تا هنوزه داه غصه میخوه بعد از ۴۰ سال از مرگ اون خاله و اسم یکی از دختراش رو اسم همون خاله گداشت …

1 Likes

به مادربزرگتون بگین براش خیرات بدن

سلام خدا رحمتش کنه ناله کردن مرده بیشتر وقتها تذکر ب ما ادمهاست خیرات. براش نمیدن. یا اگر میدن. فقط بخاطر اینکه جلو مردم زشته اگر ندیم
خیرات باید از دل باشه این خواباگر زمان درست دیده باشین نشونه اینه ک اتیش گرفتنش مقصرش کسی دیگس وقبلش بابت چیزی دلشو شکوندن و روحش. ارامش نداره لباس هم ابروی ادمه و هم معنای خیرات باید چند دست لباس ب نیتش ب بچه یتیم یابچه هایی ک خانوادشون توان مالی ندارن هدیه بدین ب نیت ایشون

3 Likes

خالت از رنج کشیدن مادر بزرگت ناراحته بگو ب جای غصه واسش صلوات بدن و اینکه مادربزرگ‌ خودشو مقصر می‌دونه واینکه خالت جاش خوبه و تنها نیست اونجا ب هر چی ک تو این دنیا نرسیده رسیده ودوستداره خونوادشم خوش باشن .واینوه لباس پاکش نشونه پاکیشه .

تخم مرغ توخواب دیدن چیه خیلی زیاد

بچس گلم وخوشی وشادی. ونور

1 Likes

خالتون گلم نیاز به خیرات داره واینکه داره به شما میگه که یادش کنید مادربزرگتون احتمال میدم قبل سوختن خاله اتون ناراحتش کرده والان عذاب وجدان داره بهش بگید راحت جای خاله نگران نباشه لباس سفید معنای خیلی خوبی داره و اینکه اون حالش خگبه فقط خیرات فراموش نشه

ممنون عزیزم :heart_eyes:

1 Likes

خدا کنه همیشه شاد باشی گلم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

فدات همچنین عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

حامله هستی خانمی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.