کیا تجربه لاپراسکوپی داشتن؟

من امروز رفتم کلینیک ناباروری باید لاپاراسکوپی بشم

چرا مريم؟ لوله ها بسته است؟

آره سال او ل عکس رنگی گرفتم یه دکترام گفت لوله سمت چپت یه کم چسپندگی داره ممکنه با عکس رنگیم باز بشه بعد بردم پیشش گفت لاپراسکوپی کن .یه جا دیگه نشون دادم گفت اصلن لازم نیست عمل بشی با اون یکی هم باردار میشی .
امروز رفتم مرکز ناباروری با همه مدارکام گفت لاپراسکوپی اولین کاریه که باید انجام بدی

یعنی رفتم که برا آی یو آی مشورت کنم با دکتر کلانتری .اصن وقت نداد بهم گفت فقط موردای اورژانسیو میبینه چون بار اولته برو پیش فلانی بعد

1 Likes

حالا گفت بهم میتونیمم یه بار آی یو آی برات انجام بدیم بعد اگه نشد لاپراسکوپی کنیم که الان فکریم چیکار کنم.از طرفیم میگم اصن آی یو آی نکنم که آیا بشه آیا نشه مستقیم آی وی اف کنم

ببین من دیدم با یکی باردار شدن به نظر منiuiکن

لاپراسکوپی چی الان انجام ندم

1 Likes

بازم با کارشناس های دانشنامه فرزند مشورت کن بلاخره کسی وارد باشه راهنمایی کنه خیلی بهتره

1 Likes

میگم میشه لاپراسکوپی نکنم مستقیم آی وی اف کنم ؟ لاپراسکوپی بهم گفته ۲ونیم هزینشه

کیا منظورته؟

مریم شماره تلفن داری یا بهت بدم؟

1 Likes

02170701050

اینو دارم دیشب زنگ زدم

خب؟ چي گفت؟

البته برا آزمایشی که داده بودم .خیلی گرونه مکالمش

برا آپکام پرسیدم

نمیدونم دیگه مخم نمیکشه سرم درد گرفته از صب تاحالا از بس فکر کردم و به نتیجه نرسیدم .سردرگمم

کاش به دکتر گفته بودم یه دوره آی یو آی کنم بعد اگه نشد لاپراسکوپی

1 Likes

ببخشید عزیزم این همسر اومد نهار میخواست،منم میگم برو یه بارiuiکن بعد لاپراسکوپي

1 Likes

آره الان یه جا زنگ زدم یه دکتر خوب تو اصفهانه
پرسیدم اگه بخام آی زو آی یا آوی اف کنم نیاز هست به لاپراسکوپی گفتش نه .پس چه کاریه که هزینه کنم درسته !

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.