کیا تجربه لاپاراسکوپی داشتن

سلام بچه ها کسی بوده که لاپراسکوپی کرده باشه اینجا چجوریه بعد عمل درد هم داره ؟

مرررریم انشااالله همه چی خوب پیش میره نگران نباش عزیزم.
والا درد نداره بعدش.عملشو برات توضیح دادن چه جوریه؟

1 Likes

ممنونم .خودمم درموردش مطالعه کردم تو گوگل ولی میخاستم ببینم کسی اینجا هست که تجربشو داشته باشه

1 Likes

عمله نیم ساعته کلن ۱روزه هم هست میخاستم ببینم کسی انجام داده

مریم جون ایشالا به خوبی و خوشی پشت سر میزاری
اینقدر نگران نباش و پرس و جو نکن
گاهی اوقات آدم هر چی کمتر بدونه بهتره
آستانه درد آدما هم فرق داره
ممکنه یکی خیلی دردش گرفته باشه یکی هم اصلا دردش نیومده باشه
پس توکل کن به خدا و آرامش داشته باش
ایشالا بدون درد و خونریزی (مثل گوش سوراخ کردن) :joy::+1::heart_eyes: پشت سر میزاری و میای :heart::heart::heart::heart:

6 Likes

عزیزم من انجام دادم برای اینکه ببینن مشکلی هست یا نه ، بعد عمل درد نداشتم ولی به خاطر گازی که وارد شکم میکنن شونه هام درد میکرد که بهم مسکن داده بودن هر شش ساعت میخوردم بعد یه روز دو روز خوب شد
صبح انجام دادم عصری اومدم‌خونه
عمل راحتیه خدای نکرده مشکلی هم باشه درستش میکنن
ان شالله برای شما مشکلی نباشه و به راحتی انجام بدین

1 Likes

سلام منم لاپاروسکوپی کوترتخمدان داشتم هیستروسکوپی هم داشتم که باهم انجام شد نزدیک دوساعت عمل داشتم بعداز اینکه به هوش اومدم به خاطر داروی بیهوشی حالت خواب وبیداری داشتم تاچندساعت بعدش ازجام بلندشدم راه رفتم دوروزهم لکه بینی داشتم به خاطر گازی که وارد شده بود شونه اهام خیلی تیرمیکشید درکل عمل راحتیه چون بیهوش بودم چیزی نفهمیدم فردای روزعمل مرخص شدم

1 Likes

تا یک هفته استراحت کردم

منم قبلش استرس داشتم نگران نباش چشم به هم بزنی رفتی عمل و بسلامتی برگشتی من یکماهی میشه ازعملم گذشته

1 Likes

سلام عزیزم منم لاپراسکوپی وهیستروسکوپی دارم
مشکلتون چیبود؟

کجا عمل کردین؟

الان باردارید شما؟

پلیکیستیک بودم تنبلی تخمدان وچسبندگی لوله

1 Likes

بیمارستان اکبرابادی

الان ای یوای کردم تاببینیم جوابش چی میشه توکل به خدا

سلام منم لاپارسکوپی انجام دادم خیلی عمل راحتیه تازه من بعد از عمل از تهران تا شهر ما با ماشین خومدون اومدیم خونه حدود ۶ساعت هم تو ماشین بودم تازه به کسی هم چیزی نگفته بودم دردی هم نداشت.

1 Likes

مریم جون حالت چطوره روبراهی چیکار کردی؟

1 Likes

خوبم خداروشکر پریود شدم امروز روز سومم بود دکتر گفت سونو بده تا برات دارو بدم امروز سونو دادم کیست دارم گفته حتمن باید برطرف بشه هیچ دارویی نمیتونم بدم بهت

1 Likes

ان شالله به زودی همه چی روبراه میشه
پیگیر دکتر قلب حتما باش عزیزم
:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

سلام منم دکتر بهم گفته لاپراسکوپی ولی هنوز انجام ندادم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.