کیا بچه بیش فعال دارن خودشون یا تو فامیل؟

سلام مامانا کسی هست بتونه راهنماییم کنه دخترم و وقتی 4 سالش بود بردم مرکز آتیه تشخیص قطعی بیش فعالی نداد گفت زوده ولی برای عدم دقت و تمرکزش دارو داد الا که شش ساله شده و با کمک دکترش داروهاشو کم کم قطع کردیم از قبل بدتر شده رفتارای پرخاشگرانه پیدا کرده یک دقیقه آروم نیست امروزم دوستشو تو مدرسه زده خیلی ناراحتم نمیدونم باید چکار کنم کجا ببرمش

سلام عزیزم بازم از پزشک شون بپرسید شاید به خاطر قطع کردن داروها اینجوری شده
البته بچه ها تو این سن زیادی شیطونی می کنن و با هم دعوا و کتک کاری می کنن ولی شما پیگیری کنین ببینین موضوع چیه.

علائم بیش فعالی چی هست؟؟ نمیدونم بچه م بیش فعاله یا این کاراش طبیعیه

سلام عزیز،چه داروهایی به دختر کوچولوت داده؟

میتونی رفتارای دقیق دخترتو بگی؟
یکی از علایم بچه های بیش فعال تحرک بیش از حد و عدم تمرکز و…
من رشته کاریم مربوط به اینطور مسایل

خیلی راحت نمیشه برچسب بیش فعال رو به بچه ها زد
علائم مختلفی دارن: مث تحرک بیش از حد،عدم تمرکز و دقت،عدم توجه یا توجه خیلی کم ، پرخاشگری زیاد و…
اینطوری خودت نمیتونی برچسب بزنی
اگر شک به این مسئله داری بهتره ببری پیش یه روانپزشک تا ازش تست بگیره از طریق تست مشخص میشه بعد ممکنه مجددا داروی تمرکز و… تجویز کنن البته بهتره پیش یه روانپزشک معتبر ببریش
ولی اگه رفتاراش عادیه و شلوغی های طبیعی داره پیگیرش نشو بعضی بچه ها شلوغیشون زیاده و طبیعی

1 Likes

سایت دکتر کاظم بخشنده و مطالعه کنید خیلی خوب توضیح دادن

قرص بایوپیپرازول و شربت فلوکستین

متاسفانه تمام علائمی که گفتین و داره مرکز آتیه کلی تست ازش گرفتن آخرم گفتن ممکنه به خاطر پرشنوایی که داره دقت و تمرکز نداره و تا ورود به مدرسه نمیشه نظر قطعی داد شما پزشک خوب میشناسین که بتونه تشخیص درست بده؟

شما از کدوم شهر هستین؟
دخترتون چند سالشه؟

عزیز بهتره بدون تجویز دارویی رو استفاده نکنی

کرج هستیم دخترم تو هفت ساله

نه نه اصلا خودم مخالف صد درصد دارو هستم

از دوستام میپرسم خبر میدم بهت عزیزم

یعنی دخترت امسال کلاس اول میره؟
تست سنجش بردیش؟
اگه نبردی رفتی توی قسمت بهداشت بگو چه داروهایی استفاده میکنه اونجا هم میتونن کمکت کنن
کارای سنجش رو اکثرا همکارای مراکز استثنایی انجام میدن
طرفای ما که اینطوره، تا اونجا چطور باشه
در هر صورت عزیز من از دوستام واست خبر میگیرم بهت خبر میدم
اگه تهران هم باشه میتونی ببریش؟
پیش روانپزشک هم بردیش یا نه؟

من پسر خالم داشت…خدارو شکر تو سه سالگی متوجه شدن و تحت نظر مشاور و روان پزشک قرار گرفت و درمان شد…الان 14 سالشه و یه پسر سالم و باهوشه…

بله کلاس اول میره هنوز سنجش نبردم امروز با روانشناس پیش دبستانیش صحبت کردم گفت دخترم بیش فعالی نداره بیشتر بیقراری داره وباید با یه روانپزشک بررسیش کنم حالا دنبال روانپزشک خوبم اگر میشناسید کارش خوبه معرفی کنید تهرانم باشه میبرم هر جا باشه میبرم فقط زودتر مشکلش حل بشه

میتونی اسم پزشکشو برام بفرستی و بپرسی که کارش خوب بوده یا نه

پیدا کردم حتما عزیزم

سلام عزیز اینم اسم و شماره تماس دکتر
77727256فریبا عرب گل واسه تهران

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.