کیا به طلسم و دعا اعتقاد دارند؟ 😐

هِلوووو :neutral_face::raised_hand:
کیا اعتقاد دارند و چرا؟ (فقط تبلیغ دعانویس نکنید زیر پست :joy::neutral_face::pray:)
خدم بشدت اعتقاد دارم ، اما اطرافیانم اصلا اعتقاد ندارند بخصوص مامانم :neutral_face:
شما چطور

2 Likes

منم اعتقاد دارم خوبه

2 Likes

منم اعتقاد دارم

2 Likes

خيلي خوبه

1 Likes

والا من یه مدت به شدت پیگیر این موضوعام:expressionless:
یعنی مغزم ترکیده دیگه…
انقدررررررر بودن کسایی ک مستقیم برام تعریف کردن ک زندگیاشون با دعای یکی دیگه به باد رفته…
اصن یه وضعی:expressionless:
خودم کلا موندم ک چی درسته:neutral_face::woman_facepalming:

مراجع میگن اگر طلسم و جادو داری باطلش کنی بوسیله کسی ک با دعا باشه و واسه خدا باشه مشکلی نداره…

توی قرانم از سحرو جاد گفته شده و تایید شده ک هست…

ازونطرف میگن اگر توی خونه ای نمازو روزه برقراره هیچ دعایی توی اون خونه اثر نمیکنه…

باز میگن هر سحر و جادویی درصورتی به وقوع میپیونده ک خدا اجازه بده…

میگن اینکه بری دعابگیری ک کارت راه بیفته تا مدتی همه جی عالی بعدش از اولشم بدتر میشه…

همه ی اینا ک گفتم با کلی سندیت و شخصایی ک براشون اتفاق افتاده دیدما…

منکه گیجه گیجم،ک چرا همچین قدرتی باید بدست یکی غیره خدا باشه
چطور یکی میتونه زندگیه ینفر دیگرو نابود کنه…

نمیفهمم:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:خیلیم حرص میخورم:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

والا من زنگ زدم استخاره با قران برام گرفتن بهم گفت بستنت که بچه دار نشی

2 Likes

منم بم گفتن…

1 Likes

من اعتقاد دارم. قبلا اصلا اعتقاد نداشتم. ولی شش سال پیش چندتا از خدا بی خبر برام دعا و طلسم گرفتن و منو بشدت مریض کردن. ب حدی سخت مریض شده بودم ک تو حدود 50 روز از 56 کیلو وزنم به چهل و دو سه کیلو رسید. 13 کیلو وزن کم کردم، بدون رژیم گرفتن و این حرفا. تا حد مردن داشتم میرفتم. تا قبلش حالم خوب بود ها، یروز یهویی حالم بد شد و اشتهامو ب کلی از دست دادم.
پیش پنج شش تا دعانویس رفتیم، من حرفاشونو باور نمیکردم. ولی وقتی دیدم همشون ی حرفو میزنن و همشون ی نظرو دارن کم کم باورم شد. مخصوصا وقتی ک سرکتاب باز کردن برامو ی چیزایی بهم گفتن ک همش واقعیت داشت. و اونایی هم ک بنظرم میومد از خودشون درآوردن بعدا برام رو شد.
طلسم چهارمیخه برام گرفته بودن ک بختمو به قوی ترین شکل ممکن ببندن. این طلسمو دعانویس اولی ام ک رفتیم بهم گفت ولی من باور نکردم.
تا اینکه ی روز وقتی داشتم خاک گلدونامونو عوض میکردم دیدم تو گلدونامون یعالمه میخ های زنگ زده هست. خیلی برام عجیب بود چون همیشه خودم خاک گلدونامونو عوض میکنم و دفعه قبلی ام خودم خاکشونو عوض کرده بودم، اگ میخ توشون میبود حتنا میدیدم.
تعداد دعاهایی ک واسم گرفته بودن خیلی زیاد بود. دعانویسا میگفتن دعاهات خیلی سنگینن چند سال طول میکشه تا باطل بشن، دعا رو دعا گرفته بودن واسم.

یاخدا بعد چی شد خوب شدی

:expressionless: نعوذ بالله مگه بالاتر از خدا هست؟
فقط ب دعای چشم زخم اعتقاد دارم و بس وگرنه اینکه یکی برای آدم دعا بگیره نه خرافاته

دعا زندگی خود نویسنده و گیرنده و اونیکه براش دعا نوشته شده رو داغون میکنه. سنگینی و سیاهی میاره تو زندگیاشون. فقط دعاهای قرآني (دعاهایی ک از آیه های قرآن توشون استفاده شده) مجاز هستن و یسنگینی ندارن. چون از هیچکدوم از دعاهای قرآني نمیشه استفاده های بد کرد. چون معانیش همه مثبتن، حتی اون آیه هایی ک درباره عذاب و روز قیامت هست! چون همشون در باره عدل و مجازات اعمال بد و… دارن میگن.

دعای غیر قرآني نگیرین که پای شیاطینو ب خونتون باز میکنین اینجوری.

2 Likes

آره، سرکتاب باز کردن برام. ی دعایی خوندن و ی دعایی رو آب خونده شد بود دادن بهم گفتن باهاش غسل انجام بده. و از حلقه یاسین ردم کردن چندبار. پشتم بین دوتا کتفم خیلی درد میکرد تو طول اون مدت. و نفسم خیلی سنگین بود. پسفردای اون روزی ک این دعاهارو برام خوندن و غسل رو انجام دادم همش برطرف شد. کلا چهارماه طول کشید تا اون ضعفم با دارو و دوا خوب شد. ولی درد کتفمو سنگینی نفسم کاملا خوب شد بعد دو روز. خیلی عجیب بود عین معجزه بود بخدا

خداروشکر

من طلسم رو دیدم یه ادم که سرش پایین انداخته و دور خودش میچرخید البته وقتی دعا باطل سحر رو گرفتم غروبش دود کردم به چشم دیدم و شبش در حد مرگ رفتم

کسی هست که تلفنی دعا کنه طلسم کنه یانه اگر اره شمارش بهم بدین

همش دلم میخاست خودکشی کنم دست خودم نبود از خونه میرفتم بیرون دلم میخاست یه بلایی سرم بیاد یه بچه ۳ساله داشتم خودمو داشتم میکشتم
الکی الکی شوهرم خب بود خونوادم خب همه چی خب ولی خیلی تو چشم بودم بارها سمت مرگ رفتم هر بار نجات پیدا کردم که خودم متوجه شدم طلسم شدم
گفتنش برام خیلی سخته خیلی سخت

ولی پیش دعا نویس رفتم پول زیادی نگرفت گفت دود کن من دود کردم تنها تو اتاق بودم همش از اشپزخونه صدایی خوردن میاومد من اون روز غذای مورد علاقه شوهرمو درست کرده بودم
از تو اتاق خاب صدا کردم شوهرمو دیدم جواب نداد بعد ده دقیقه دوباره دیدم صدا از تو اشپزخونه میاد انگار سر قابلمه رو کنار میزاشت و چیزی میخورد دستم بند بود باز دوباره شوهرمو صدا کردم دیدم جواب نداد پاشدم رفتم تو حال دیدم کسی نیست زنگ زدم ب شوهرم گقت بالا نیاومدم دوباره ب گشتم تو اتاق خاب دوباره صدای خوردن اومد کنار اینه بودم یه نوری پرید ت چشمم از تو حال اومدم تو حال دیدم یکب عین روح دور خودش میچرخه گفتم خیالاتی شدم زود اماده شدم از خونه خارج شدم و شبش

طلسم برمیگرده بخودت نابودت میکنه حتی فلج و نسلتو خراب میکنه کاری داری برو پیش قران نویس

برای بارداری مبخوام

برو پیش قران نویس هر چی باشه رو درست میکنه

خداوکیلی من نصب شب نترسون دیگه تکون نمبخورم سرجام

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.