کیا بعد از سقط پسر دار شدن؟

ای وااای علت سقط شما غلظت خون بود؟

1 Likes

مال من فقدان ضربان قلب و عدم رشد کافی بوده بنظرتون دلیل اینکه قلب تشکیل نمیشه چیه؟ چیکار کنم خدای نکرده دفعه بعدم اینجوری نشه

1 Likes

اکثرا خواب پسر کسی ببینه بچه اش دختره

2 Likes

بله هرجفتش.والبته تودومین بارداری مقصر دکتر شد که امپول رو تجویز،نکرد بهم گفت تا چهار بار،سقط،نکنی داروم تمیدم هفته بعدش سقط،کردم :pensive: خداازش،نگذره

2 Likes

مشکل کروموزومی میتونه باشه،باشه. قبل بارداری چکاپ کامل کن .بگو دکتر برات ازمایش غلظت خون و هرجیزی،که مربوط،به بارداری میشع،برات بنویسع تا خیالت راحت شه .شاید دکتر بخواد امپول رو تجویز کنه برای عدم سقط

2 Likes

من حامله نیستم تازه سقط کردم یه هفته بعد سقط خواب دیدم:pensive:

1 Likes

میدونم منم همش خواب پسر میدیدم اما میدونستم خدا بهم اول دختر میده و داد

2 Likes

ای بیشور دکتر منم گفت تا سه تا سقط نباشه دلیلشو بررسی نمیکنیم پیش میاد بچه اول مال کلاغه:roll_eyes:

1 Likes

اشکال نداره راضیم به رضای خدا هر چی داد داد سالم باشه دیگه چیزی نمیخوام چیکار کنم

2 Likes

خیلی،ببخشید زر مفت زده .میگفتی پس چرا خیلیا بچه اولشون سقط،نمیشه بنظرم دکتر عوض کن برو میش،کسی که قبول کنه ازمایشای لازم رو برات بنویسه. ازمایش،پرولاکتین هم خیلی،مهمه

1 Likes

اره ایشالله میخوام برم باید بدونم دلیلش چی بوده

1 Likes

تا همه چی اکی،نبود اقدام نکن بذار،خیالت راحت باشه سقط دوم خیلی دردناک تر،ازاولی هست :pensive:

2 Likes

حالا همه تعریفشو میکنن نمیدونم والا ولی در کل پیش سه تا دکتر گفتم میگن مهم نیس بچه اول پیش میاد نمیدونم والا:woman_shrugging:t3::tired_face:

1 Likes

اخی جانم من که سر این با این سن کمم بخدا جونم دراومد شب تا صبح نخوابیدم فقط گریه و خودمو کوبیدم اینور اونور دلا دلا راه رفتم وااای نگم خیلی بد بود تورو خدا برام تو این شب دعا کن بچه بعدیم صحیح و سالم باشه دیگه این دردو نکشم توروخدا

منم سر دخترم فقط خواب پسر دیدم ولی سر اینا فقط خواب دختر میبینم

1 Likes

وا تو جونت بزاری اونا بعدا آزمایش بگیرن وللش اونو برو ی دکتری ک بهت توجه کنه

1 Likes

همشون همینو میگن ولی میگردم یه دکتر بهتر پیدا میکنم

اون مزاج سردوگرما فقط ۵درصد بالامیبره دکتراهم میگن

1 Likes

ععع ۵ درصد که خیلی کمه

اره عزیزم صددرصدش هم هس ولی خیلیییی هزینش بالاهس پونصدمیلیون اینا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.