کیا بعد از سقط پسر دار شدن؟

اای جااانم خداروشکر خدا حفظش کنه برات نینیتو

1 Likes

:woman_shrugging:t3::cry:

1 Likes

خداان شاءالله هرچه زودتردامنتوسبزکنه گلم که کلمه کلمه اش درووطلاست خیلی پخته ومهربونی ان شاءالله خدابهت دوقلوبده یکی پسریکی دخترتوهمینiuiتابه روزهای سختت بخندی وبه مصلحت خدات امیدوارشی توکلت علی الله علی کل حال پناه بر خدای مهربون خدادامن تک تک چشم انتظاراروتوکل جهان سبزکنه:green_heart::green_heart::green_heart:

2 Likes

حالت بد نباشه انشاالله خدا بهت بچه سالم بده. من ی دختر دارم چهار سالشه الان هم حامله ام قبل اینکه حامله بشم هرجا میرفتم احساس می‌کردم اونایی که پسر دارن انگار دارن ب من پز میدن یعنی واقعا کسایی هستن که پز بدن یجوری شده بود گفتم هر موقع که خواستم حامله بشم تو خونه این حرفایی که شما گفتین رو خونده بودم یجایی گفتم اینارو انجام بدم که پسر دار بشم ولی دیگه حوصله ام نکشید بقران رو ب آسمون کردم گفتم خدا اگه هر چی صلاح هست به من بده دیگه فرقی برام نداره تو دوماه حامله شدم دوقلو شد دوتاش هم پسر بخدا الان هرکی منو میبینه میگه وای با دارو حامله شدی میگم نه خدا داده بهم. ولی من ک اصلا ناشکری نکردم سه هفته پیش کم مونده بودن سقط شن الان هم ک استراحت مطلقم از خدا فقط بخواه عزیزم

3 Likes

همینجوری بدون ازمایشات میخوای باز اقدام کنی؟؟؟؟؟
حداقل پیش یه دکتر ویزیت شو یه سری ازمایش واسه خودت و شوهرت بنویسه انشالله که هر دو نرمال باشه
بعد اقدام کن
واسه پسر دار شدن باید تعیین جنسیت کنی و بعدش بکاری تازه همینم ۴۰ درصد موفقیت داره نه اینکه ۱۰۰ درصدی حامله بشی شما
میتونی ای یو ای تعیین جنسیت کنی که اینم فکر کنم ۲۵ درصد شانس داری
انشالله اول فرزندت سالم باشه بعد پسر همیشه همینو به خدا بگو :wink:

1 Likes

بخدا سر نمازم فقط دعا میکنم به همه انشاالله ب حق این روزای عزیز خدا بهت بچه سالم و صالح بده

3 Likes

اخییی ای جاانم خدا نگهشون داره برات عزیزم اخه من تا حالا هزاران بار از خدا خواستم بهم نداد از بچگی برادر خواستم چقدر گریه و زاری و با پای پیاده کربلا رفتن اوووووف…خیلی کارا کردم ولی برادر نداد بهم دوست داشتم حداقل به خودمون پسر بده اخه شوهرمم برادر نداره بخاطر همون دوست داشتم اولی پسر شه من به ارزوم برسم ولی ایشالله که یه بچه صحیح و سالم خدا بهمون بده بعدشم چیزی که خود خدا میخواد

ن میگم پیش دکتر ویجی کومار میرم که ازمایش اسپرم نوشته به شوهرم بخاطر جنسیت ولی ازمایش اسپرمو باید شوهرم بره تا دلیل سقطمو بفهمیم دیگه ایندفعه خدای نکرده این مشکل پیش نیاد بفهمیم دلیل اینکه قلب بچه تشکیل نشد چیه

عزیزم خدا بهم داده بود برادر ازم گرفت سه سال پیش. سه روز مونده بود ب چهل داداشم داداش شوهرم فوت کرد. راستی نظر کن پسرت شد اسمش محمد بزاری من نظر کردم خیلی ها هم دیدم خدا بهشون پسر داده اسم یکی شو محمد جواد میزارم

1 Likes

ببخشید البته نذر

1 Likes

اخییی خدا رحمتشون کنه عزیزم چقدر ناراحت شدم انشالله خدا بچهاتو برات حفظ کنه غم اخرتون بوده باشه
اره نذر کردم بزارم محمد راستین خیلی دوست دارم دخترم شد بزارم رستا

1 Likes

مرسی گلم. انشالله توهم ب مراد دلت برسی

1 Likes

انشالله:pray::pray::pray::palms_up_together:

مرسی عزیزدلم:kiss:

1 Likes

منم خرمافقط میخوردیم ن بخاطر جنسیت همینطوری ولی دخترشد فرقی نداره سالم باشه

1 Likes

من اصلا ارضا نمیشم ولی پسر دارم ربطی نداره

1 Likes

ععععععهههه چی بگم والا ولی مزاج گرما پسردار میشن

ععععععععههه حالا فقط ارضا شدن یا نشدن نیس،در کنار ارضا شدن چیزای دیگه هست
ارضا شدن احتمال پسردار شدنو می‌بره بالا

اره دیگه بستگی ب اسپرم مرد داره

2 Likes

به این علت که کیفیت اسپرم رو میاره پایین و مانع حرکت اسپرم به سمت تخمک میشه.
علت سقطمم غلظت خون بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.