کیا بعد از سقط پسر دار شدن؟

من دقیقا ۴۰ روز پری نشدم کلافه بودماااااا.بعد که شدم دوهفته بعدش شروع کردم گفتم گوربابای اونا که میگن بدنت اماده نیست.شاید گرفت و این غصه ها رفت اما باکیت تخمکگذاری هزینه پشت هزینه بسته بسته کیت و هرصبح دمای پایه و چک روزهای تخمکگذاری و …حالا هم که اینماه ای یو ای

2 Likes

اخی ایشالا تو همین ماه عزیز ندا بهت یه نی نی صحیح و سالم بده انشالله غصه نخور گلم درست میشه ایشالا ای یو ایت درست جواب میده و باردار میشی زود ناراحت نباش عزیز دلم:cry::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

1 Likes

بقران همه ایناالکیه جنسیت اینده توروخدانوشته و توسرنوشتت هست چندتابچه میاری و بچهات چی هستن من خودم شش ماه تحت نظردکتربودم هم داروگیاهی هم رژیم برای دخترشدن تازه میگفتن دخترالکی میگیره ولی الان بچم پسره ک حتا روزتخمک گزاری هم میدونستم واقدام نکردیم گرمی جات هم ب هیچ عنوان نمیخوردیم فهمیدم همه خواست خداست فقط

4 Likes

ای جان خداحفظش کنه بله اون که صد البته

1 Likes

شمابچه چندمتونه بااین مریضا و مشکلات ک بچهابعددنیاامدن دارن فقط سلامتی مهمه عزیزم

3 Likes

عزیز جان کسی که سقط میکنه اگر آزمایشارو پیگیر شی و بری میبینی که اسپرم یا تخمک ناقصن اونا دارو میخوان و ایرادشون برطرف شه
((((((غیر از خواست خدای بزرگ )))))
اسپرمهای دختر چون قویتر و ماندگارترن شانس بیشتری دارن.
سقط یعنی ایراد از اسپرم یا کیفیت تخمک که بیشتر از اسپرمه
خدای بزرگ حاجت دلتو بحق این شبها بده
اما من خواهر کوچیکترت
زندگی با من کاری کرد که وقتی الان ۱۱ سال از خواسته ی پسر دارشدنم میگذره فهمیدم فقط اون اون و اون میدونه ایا تو باید در اینده پسر داشتا باشی یا دختر به دردت میخوره
اروم باش و از خدا بخواه قضا و قدر رو برگردونه و به صلاحت کنه و پسر بهت بده میدونم دوست داری
من میفهمم
اما امتحان خدا با مال و فرزنده
و اگر سرت رو خم نکنی و راضی نشی به رضاش
همچنان منتظرت نگه میداره
تو استثنا نیستی و انسانی و مورد امتحان.به سن نیست
وقتی ازدواج کردی پس یعنی بالغی و امتحانهای خدا پیش پات
خودتو در برابرش پایین بیار و یاد بده به دلت بد خواست خدا کنار بیاد
قول بهت میدم خواستش با خواستت یکی میشه
فقط دست به دامن بنده های خدا نشو تا برات پسر درست کنن
صدتاش درست بشه اون اگه نخواد تو هفته ی ۴۰ هم نمیمونه
من گذروندم این روزهارو
عین این مثال
کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه؟؟؟؟
اون درست کنه میمونه
مال و اولاد مایه ی امتحان من است و هیچکس از این دو امتحان مستثنی نیست

11 Likes

توروخدا وقتی میایم و گپ میزنیم و با تجربه ها اشنا میشیم سعی کنیم تغییر کنیم
یاسی جونم
همیشه خدا جبرئیل رو نازل نمیکنه تا حرفاشو بزنه
گاهی حرفاشو تو دهن بنده هاش میذاره تا بهم بگن
پس گوش کن و از سرت بیار بیرون
قول میدم رضای خدا رو بخوای اون که بخیل نیست حتما بهت میده

8 Likes

مامان امیر علی حرفات خیلی دلنشین و جذاب بود من پیامتون رو چندین بار خوندم چون خودم هم دنبال پسرم و دوست دارم خدا من یک پسر سالم به من بده ولی با حرف‌های شما خیلی به فکر فرو رفتم میشه واضح تر در مورد خودتون بگید اگر مشکلی نیست بگید چرا ۱۱ سال پیش چه اتفاقی افتاده و چه شده بلکه ما از تجربیات شما استفاده کنیم :pray::pray:

4 Likes

اره دیگه عزیزم شما مثل زنی ک تازه زایمان کرده بودی باید صبر میکردی هیچی نیس انشالله ک میشی زیاد فکر نکن استرس نمیزاره باردار بشی

2 Likes

اره من ک پیشش نمیرم منم خودم تنبلی دارم ماهی ک دکتر بهم کلومفین و hcgداد باردار شدم خیلی خوشحال بودم و لی تو۱۱هفته وپنج روز لک دیدم رفتم دکتر گفتن قلبش وایستاد انقد رفتم دکتر اومدم اخر کورتاژ کردم اذر ماه ازمایش ها بعد سقط دادیم خودمو شوهرم میگن سالمین فقط تنبلی تخمدان دارم من فروردین میشد ۵ ماه ک از کورتاژ گذشته بهم لتروزل و امپول اچ ام جی دادن فقط امروز پریود شدم:pensive:

3 Likes

با غصه که کار درست نمیشه من اینقدر میترسیدم‌
میگفتم‌خدایا نکنه منم ای یو ای و ای وی افی بشم ه
خدایا من تو سرم نمیره ها
چیشد؟
اینقدر دارو خوردم و امپول زدم اینماه دکترم گفت نگران نباش فوقش اینبار میریم ای یو ای:laughing:یعنی سکته میکردم قبلنا
الان دیگه خنثام دفعه ی قبل که تو ۱۱ هفته سقط شد باراول اقدام شدم بدون فکر دارو استرس اما الان …اوووف
چی بگم خواهر

5 Likes

من فقط از حرفا مردم بدم میاد از این ک شوهرم خسته بشه چیزی بهم بگه من خیلی دل نازکم خیلی سختم اینجور فقط میگم خدا ی صحیح سالمش بهم بده هرکیم میبین منو میگ ۶ سال ازدواج کردی چرا نمیاری اون لحظه میگم فلن نمیخوام ولی تو دلم اشوب

3 Likes

اولیشه

1 Likes

قربونت برم چقدر قشنگ حرف زدی واقعا تاثیر گذاشت روم منم گفتم خب خدا راه گذاشته علم پیشرفت کرده که با این روشا میشه به چیزی که میخوایم برسیم منم بخاطر اون دنبالش رفتم ولی از این به بعد میسپرم به خود خدا

3 Likes

چشم از این به بعد دیگه پیگیرش نمیشم فقط از خدا میخوام فداتشم :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

3 Likes

ن استرس باردار شدن خیلی ندارم میگم به رحمم ضرر نداشته باشه نزدیکی کردم فقط همین:pensive:

1 Likes

خداروشکر بعد از سقطت خودت هشت ماه جلوگیری کردی یا از همون اول جلوگیری نکردی بعد هشت ماه باردار شدی

3 Likes

جلوگیری کردم چون کیستم داشتم ولی اون وسطا نمیدونم یکی دوبار در رفت ک خدا خواست شد من فکرشم نمیکردم بشه چون دکترم گفته بود کیستت نمیذاره بشه

2 Likes

چه اصراری داری بزار هرچی خیر و صلاحته خدا بهت بده عزیزم

2 Likes

امیدوارم‌پیامهای منو اونور خونده باشی
دوست خوبم :hugs:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.