کیا با مصرف قرص ویتامین D3 پسر دار شدند

سلام دوستان
من چندین ماهه که دارم رژیم پسر دار شدن رو رعایت میکنم و خیلییییی دوست دارم یه پسر داشته باشم دیروز به دکتر مراجعه کردم و قرص ویتامین دی برام تجویز کرد میخواستم بدونم این قرص در تعیین جنسیت نقشی داره؟ آخه شنیدم برای پسر دار شدن مصرف کلسیم نباید خیلی زیاد باشه ،یه وقت همه زحماتم بر باد نره؟! کسی بوده که این قرص رو مصرف کرده ولی پسر دار شده؟

سلام منم پسر میخوام:blush:رژیم هم تا حدودی رعایت میکنیم.من دکتر رفتم گفتم پسر میخوایم بهم رژیم نداد.گفت بچه اول به هیچ وجه ما رژیم نمیدیم جنسیت مهم نیست.:confused:
منم از مطالب کتابا و فضای مجازی رژیم پیدا کردم😁

2 Likes

مهم ترین چیز برای پسر دار شدن ارگاسم زنه بدنت قلیایی باشه قبل ارضا همسر یا همزمان.برای همین میگن با جوش شیرین دوش واڗینال بگیرید

عزیزم اینم اقدامات لازم برای پسر دار شدن
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

1 Likes

ممنون نیلوفر جان :heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

ممنونم از راهنماییاتون نیلوفر بانو، به نظر شما این قرص ویتامین دی رو شروع کنم مشکلی بپیش نمیاد؟ چون من فکر میکنم همه زحماتم خنثی میشه با مصرف این قرص، البته این رو هم بگم که دکتر فقط واسه تقویت این دارو رو برام نوشته و مشکل کمبود کلسیم یا ویتامین دی ندارم

میشه سوالمو جواب بدین نیلوفر خانم؟ :heart:

عزیزم تاجایی که من میدونم مصرف ویتامین دی برای سلامت مادر و جنین لازم و ضروریه. اگر دکتر براتون تجویز کرده حتما مصرف کنید

اگر نزدیکی روز تخمک گداری انجام بشه احتمال اینکه جنین پسر بشه بالای هشتاد درصده . اما صددرصد نیست

ممنونم از راهنماییتون عزیزم :rose:

1 Likes

عزیزم منم طبق چیزایی که تو اینترنت خودم خیلی هاشو رعایت کردم و خوشبختانه باردار شدم و پسر بود حتما حواست به تاریخ تخمک گذاریت باشه و نزدیکیت حتما عمیق باشه و یه پوزیشنی باشه که دخول عمیق ترین حد ممکنش باشه من شوهرم یه ساعت قبل نزدیکی قهوه میخورد منم همش موز و خرما و چیزایی که سدیم و پتاسیم داشتن یه مدت همش شور گل کلم و خیار شور و… لبنیاتم که اصلا
حالا اگه تو ازمایشت کمبود ویتامین d نداشتی خب نخور به جاش الان که تابستونه آفتاب بگیر از اون طریق ویتامین دی جذب کن ولی اسید فولیک رو حتما بخور

عزیزم اول از همه دعا کنین خدا بهتون یه بچه سالم بده .جنسیت چه اهمیتی داره. به این رژیما هم زیاد اعتماد نکنین .اگه یه وقت نشد بعدا خودتون اذیت میشین. بالاخره هر کاری هم کنین اگه خدا نخواد نمیشه .پس یک درصد احتمال دختر شدن هم بدین تا بعدا غصه نخورین

3 Likes

خواهش می کنم عزیزم
همون طور که دوستان فرمودن اگر پزشک براتون تجویز کردن حتما استفاده کنید.

عذر خواهی می کنم دیر جواب دادم
من در ساعات اداری در خدمت تون هستم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.