کیا اسپرین ۸۰ از قبل بارداری خوردن؟

سلام دوستان این درسته ک میگن اگه قبل بارداری اسپرین بخوری نی نی پسر میشه؟؟؟اونایی ک اسپرین خوردن نی نیشون چیه؟؟؟

سلام عزیزم. من قبل بارداری اسپرین مصرف کردم بخاطر غلظت خون ولی فکر نمیکنم به جنسیت مربوط باشه

سلام من تو بارداری اولم قبل از بارداری تو این بارداری هم از وقتی متوجه شدم باردارم آسپرین خوردم بخاطر غلظت خون و … . هر دو تا بچم دختره

ای جانم ان شاالله سلامت باشن منم دارم میخورم الان هفته پانزده هستم هرکه بهم مبرسه میگه چرامیخوری بده و عوارض داره ولی من دیگه سپردمش ب خدا از لحاظ لب شکری خداروشکر دخترشما مشکلی نداره؟؟؟

نه عزیزم خدا رو شکر یه دختر صحیح و سالم دارم.الان نزدیک سه سالشه. شما برا چی آسپرین میخوری؟

زنده باشه ان شاالله من سقط داشتم اسپرین میخورم امپول دور ناف هم میزنم شما چندهفته هید؟

شما چرا میخورید؟چندهفته اید؟

من قبل از بارداری برای غلظت خون میخوردم. الان نمیخورم. 9 هفته ام عزیزم

من الان هفته 23 هستم.آمپول آنوکسپارین هم میزنم.البته من هم سابقه سقط داشتم

1 Likes

شما امپول رو دور ناف ميزنيد؟
دكتر بهم گفت خودت بزن اما دقيقا نميدونم چطوري بايد زد؟
به من گفتن رو بازو هم ميشه زد اما دورناف بهتره

فكرنميكنم ربطي داشته باشه عزيزم
والا من دارم اسپرين ميخورم ،اما متاسفانه دير شروع كردم دكترم فراموش كرده بود زودتر برام تجويز كنه الان دكترمو عوض كردم
بهم گفته اسپرينو قطع كنم و امپولهارو شروع كنم
شما كجا ميزني امپولو؟ دورناف؟
كسي بهت اموزش داد اولش؟

اوایل دور ناف میزدم، دور بازو و ران پا هم میزنم.بیشتر شوهرم آمپولا رو میزنه اگه خودم بزنم ران پام راحتر برام.راستش شوهرم بهم یاد داد که چطور بزنم.اتفاقا وقتی خودم میزنم خیلی بهتره دردش کمتره

1 Likes

ممنون از توضيحت عزيزم
ايشالله بسلامتي اين دورانو طي كني و صحيح و سالم بغلش كني :pray:

ممنون عزیزم. همچنین برا شما.

1 Likes

دور ناف میزنم ازاینترنت یادگرفتم خودت بزنی دردش کمتره منم دوس دارم اسپرین رو قط کنم خیلی معدم اذیته شما از چند هفته اسپرین خوردید؟

1 Likes

هركار دكترت گفت همونو انجام بده عزيزم
من دكترم دير واسم تجويز كرد كه البته از سهل انگاريش بوده گويا آسپرينو بايد از هفته ١٨ بهم ميداده چون سابقه سقط داشتم اما هفته ٢٩ داد
الانم چون هفته ام از شما بالاتره يا بايد اسپرين بخورم يا آمپول بزنم كه گفت امپول اثرش بيشتره
من ٣٢ هفته ام
شما بپرس اگه اجازه داد اسپرينو قطع كن كه خداي نكرده مثل من رشد بچت كم نشه عزيزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.