کیا از قرص ال دی استفاده کردن بیان

سلام دوستان من تازه وارد این سلیت شدم و یک سوال داشتم البته پوزش که سوالم رو رک میپرسم
ما هفته میش چهارشنبه نزدیکی محافظت نشده داشتیم من ۱۴ ساعت بعدش ۲ تا قرص ال دی خوردم دوباره پنج شنبه هم نزدیکی داشتیم که یک ساعت بعدش ۲ تا قرص دیگه خوردم و فرداش هم ۲ تا خوردم چند روز پریودم عقب میفته؟؟

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
عزیزم طریقه مصرف قرص ال دی به عنوان روش اورژانسی به این صورت هست که 4 تا می خورید و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه باید بخورید. اگر بخواین اچ دی رو به عنوان روش اورژانسی مصرف کنین باید 2 تا و بعد از 12 ساعت 2 تای دیگه بخورین
یادتون باشه از روش اورژانسی فقط 3 بار در سال می تونید استفاده کنید. اگر قصد بارداری ندارید باید از یک روش مطمئن استفاده کنید چون قرص اورژانسی خیلی مضره و اصلا روش جلوگیری محسوب نمیشه.

معلوم نیست چه قدر قاعدگی تون عقب یا جلو می افته فعلا باید منتظر باشید تا موعد قاعدگی تون برسه اگر پریود نشدید حتما یه آزمایش خون بدید. اگر باردار نبودید می تونید صبر کنید تا پریود بشید یا به پزشک مراجعه کنید تا براتون دارو تجویز کنن

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

یه سوال دیگه از دیروز لک شدم امروز هم خون ریزی داشتم ولی خیلی کم و رنگشم صورتیه نمیدونم پریودشدم یا به خاطره استفاده از شیاف به خاطره عفونتمه

عزیزماین لکه بینی به علت قرص ال دی هست که مصرف کردین
می تونید به پزشک مراجعه کنید تا بیشتر بررسی کنن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.