کیاداین ماه hcgزدن و منتظرن بیاین

ایشالا از فردا امشب نیس:cry:

1 Likes

عزیزم دکتر کجا میری منم فردا پریود بشم باید روز سوم شروع کنم لتروزول خوردن و روز 12سونو بدم کی امپولو بزنم …دیگه خسته شدم میترسم دیگه جواب نگیرم

1 Likes

انشاالله ب حق ششماهه کربلا ک خدا دامنت رو سبز کنه همه منتظرا باردار شن خیلی سخته:sweat:

1 Likes

عزیزم من ی ماه سقط کردم و اگه خدا بخواد همین ماه برام گرفته بی بی مثبته
بله لترو ای سی دی سه هماتینیک و سلن پداس و فولیک خوردم
گرمیجات
من مشکل ازاد سازی ندارم و امپول نزدم
سایز فولی خوب باشه و گرمیجات بخوری خودش ازاد میشه بنظرم

1 Likes

من ی پسر سقط کردم دیابت حاملگی داشتم:pensive::pensive::pensive:

من زیاد اطلاعات ندارم راجع به امپول و اینا
خودمم اولین باره

ممنون عزیزم انشاالله همه واقعا سخته داشتم چند دقیقه پیش با دوستم حرف میزدم شوهرم خوابه بلند بلند گریه کردم وقتی لکه خون دیدم فک کردم این ماه حامله میشم

2 Likes

عزیز دلم انشاالله این ماه بارداریت بی خطر باشه …امپول هاش سی جی زدی این ماه ؟

2 Likes

فاطی جون استرس نداشته باش
یعنی اگه قراره حامله شی این استرس لعنتی جلوی همه دارو ها و اقداما رو میگیره و بینتیجه

hcg چند خریدی

هر چی خیره پیش میاد عزیزم صبر داشته باش اینجور کارا صبر میخاد من خودمم نزدیک دوساله منتظرم تا ببینم خدا کی برام درنظر گرفته

1 Likes

نه فدات امپول نزدم ی رژیم ساده داشتم
همسرمم تقویت کردم دیگه
با کپسول جینسینگ و ای و سلن و دی و سی و کلی گرمیجات بنده خدا:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

خیر انشالا خیره:heart::heart::heart::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

2 Likes

میدونی عزیزم بانو گلی خستم دلم بچه میخاد هر تو خیابون میبینم ذوق میکنم خیلی سختمه باورت نمیشه از خدا ناراحتم دلم ازش گرفته واقعا داره بهم ظلم میکنه

2 Likes

واقعا سخته انشاالله حامله بشی گلم

2 Likes

میفهممت عزیزم

منم بعضی شبا از خواب پامیشم به گریه زجه زدن تا بلکه دلم اروم شه
حال هممون یکیه
ان شالله خدا دلتو روشن کنه
و خوشحال شی گلم

1 Likes

عزیزم مگه سیکلات چند روزست که داری پریود میشی؟ روز چندی الان؟ مطمئنی خون پریودی؟ شاید لانه گزینی باشه کم باشه بازم مراقب باش :kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.