کپک زدن لحاف

سلام بچه ها من جای رختخوابام رطوبت داشته امروزرفتم دیدم ک رختخوابام همه کپک زدن هرچی میشورم لکه هاش نمیره باچی بشورم ک لکه هاش تمیزشه توروخداکمک کنید

1 Likes

نمیره.:weary::weary::weary::weary:
این بلا سر منم امده.مجبور شدم رو تشکهارو عوض کردم.

2 Likes

وای حدایاچقدبد:persevere::persevere::persevere::persevere:ب نظرت اگ باسفیدکننده یاوایتکس بشورم رنگش نمیره؟

1 Likes

نه خیر

1 Likes

عزیزم متاسفانه نمیشه کاریش کرد واینکه باید بشکافیش حتی اون پشم یا کاموای داخلشو بشوری تمیز چون اون بوی کپک خیلی بده و میمونه رورختخواب .

پارچه زیریشو فک کنم بشه وایتکس زد چون اگ رنگشم بره زیرمیمونه اما به پارچه رویه فک نکنم بشه وایتکس زد رنگشو میبره

مرسی عزیزم شکافتم الان بیرون پهن کردم افتاب بخوره تاببینم چی میشه

رنگ پارچه میره رنگ کپک نمیره.:triumph:

2 Likes

با پودر لکه بر بشور شاید رفت
یه سری لکه ها با واتیکس هم نمیرن اما پودر لکه بر میرن

1 Likes

مرسی عزیز

1 Likes

پودر لكه بر چى من تا حالا استفاده نكردم

1 Likes

بچه هاوایتکس یاهمون سفیدکننده باآب قاطی کردم لحافم و گذاشتم توش تایک ساعت موند لکه هاش رفت:hugs::hugs::hugs::hugs::blush::blush:

2 Likes

پودر لکه بر مخصوص لباسای رنگیه که نمیتونی بهش واتیکس بزنی
لکه هایی که با چند بار شستن هم نمیره از بین میبره

2 Likes

ممنونم عزيزم همه جا گير مياد؟

من از فروشگاه گرفتم
مارکای مختلف داره
ناتار و سپید و …

3 Likes

ممنونم عزيزم واسه من خيلى لازمه همش لباسام لك ميوفتن پاك نميشن حيفه بندازمشون :hibiscus:

1 Likes

منم همیشه درگیر لکه های رو لباسم خیلی روشون حساسم ،به هر کس میگم این لکه رو میبینی رو لباس من میگه نهههه کو لکه ولی خودم میبینم😭واسه من خیلی لازمه حتما میخرم

1 Likes

منم تازه کشف کردم
انقد لباس انداختم بیرون
مخصوصا لباسای دخترمو یه بار میپوشوندم لک غذا میوفتاد هر چی میشستم نمیرفت

2 Likes

اره لباس بچه كه بدتر هست خيلى زود لك ميشه

1 Likes

من چندبار دیدم تو فروشگاه ولی تاحالا نخریدم ببینم چجوریه. استفاده کردی واقعا رنگ خود لباسو از بین نمیبره؟

1 Likes

نه رنگ لباس از بین نمیره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.