کودکی که از پوشک فراریه

دختر منم فرار میکنه مجبورم یچیز بدم دستش سرگرم بشه تا بزاره پوشکش کنم

1 Likes

فک میکنم خیلی از بچه ها از پوشک فراری هستن. وقتی بازشون میکنی انگار آزاد شدن. و دیگه دوست ندارن پوشک بشن.
پسر من ی مدت خیلی اذیت می‌کرد. الانم گاهی فرار میکنه ک پوشک نکنم.نه دعوا میکنم نه داد میزنم. چند دقیقه میزارم باز باشه هوا بخوره. بعد بهش میگه اگه اومدی پوشکت کردم میبرمت بیرون گنجشک هارو ببینی، یا برات برنامه کودک میزنه، یا بهت مداد رنگی میدم نقاشی کنی.
چیزایی ک دوست داره ب عنوان پاداش اینکه اجازه میده پوشک کنم بهش میدم. اینجوری یکم بدو بدو میکنه بعد خودش میخواد بغلم یا میخوابه ک عوضش کنم.
البته پسر من 17 ماهشه دیگه. شما هم یکم صبوری کن بزرگتر بشه بیشتر میفهمه، با حرف زدن راحت میتونی قانعش کنی. دعواش کنی بعد اصلا ب حرفات گوش نمیده

1 Likes

با بازی کردن باهاش پوشکش کن حتما جذبت میشه و به حرفت گوش میده مثلا با عکسای روی پوشک سرگرمش کن

1 Likes

دستش یه چیزی میدم ولی برمیداره وفرار واینمیسته که عوضش کنم:grin::grin:

1 Likes

این اصلا اجازه نمیده بازش کنم تا میخوام بخوابونمش جیغ میزنه گریه میکنه حالا اگه بازش میکردم میگفتم خب طفلی اذیت میشه ولی من اصلا بازش نمیکنم میبینی پی پی کرده تمام پاهاش سوخته ولی نمیزاره عوضش کنم دعواش میکنم تا میخوابه عوضش میکنم

1 Likes

سرگرمش میکنم میشینه زمین تا میخوام بخوابونمش زمین جیغ وداد راه میندازه
میخوام دیگه توالت فرنگیشو بیارم بنشونم روش ولی میترسم همکاری نکنه:sob::sob::sob::sob:

1 Likes

عجب و وروجکیه پس:grin::grin:

1 Likes

منم نمیتونم از پوشک بگیرمش امتحان کردم ولی نه میگه دسشویی داره نه وقتی میبرمش جیش میکنه موندم :confused:

2 Likes

چن ماهشه بچتون؟

1 Likes

22 ماهشه

1 Likes

منم خیلی توفکرم‌چجوری از پوشک بگیرم دختر منم ۱۸ ماهشه

1 Likes

تازه مشکل بزرگتر از شیر گرفتنشه خیلی وابسته شده

2 Likes

من پسرم ۱۱ ماهشه خیلی اذیتم میکرد جدیدا پوشک شورتی می بندم خیلی خوبه

1 Likes

پوشک سورتی خیلی راحته

1 Likes

هنوز از شیر نگرفتید؟ دختر منم خیلی وابسته است به شیر هیچیییی هم نمیخوره شب تاصب سه چهار بار بیدار میشه شیر میخاد فقط:face_with_head_bandage::woozy_face:

2 Likes

پسر منممن همین بچه شماس و دقیقا همین کار رو میکنه
من اجازه میدم همون جور لخت تو دسشویی وایسه بعد شستن یه کم اسپری خوش بو کننده رو میدم دستش سرش گرم شه بعد که میخوام پوشکش کنم براش با آب و تاب قصه میگم یا یه وسیله ای ک جذابه براش میدم دستش

1 Likes

شما روزی چند بار پوشک بچه رو عوض میکنی

1 Likes

دخترو باید تا ۲۴ ماهگی شیر داد منم واسه اون نگه داشتم تا دوماه دیگه ولی هوا گرم میشه اذیت میشه باید زودتر اقدام کنم

2 Likes

من دیگه از وقتی که روزه گرفتم وابستگیش خیلی به شیرم کم شده هرموقع بهانه ی شیرمو میگرفت میبردم بهش یه خوراکیای دیگه میدادم سرگرم میشد وسیر میشد الان دیگه راحتم اصلا بهانه ی شیرمو نمیگیره فقط عصر بهش شیر گاو میدم شب سینه ی خودمو میدم سحری هم شیر خشک میدم بهش شماهم امتحان کنید شاید نتیجه بگیرید

1 Likes

من میبرمش حموم آب بازی میکنه یه کم آب میریزم رو شکمش میگم جیش کن حالا یاد نگرفته که جیش کنه فقط نگاش میکنه:joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.