کودکی که از پوشک فراریه

سلام پسرم۱۳ماه و۱۰روزشه وقتی میخوام پوشکش کنم جیغ میزنه وفرار میکنه نمیزاره پوشکش کنم از دسشویی هم فراریه تادم در دسشویی میاد دیگه تو نمیاد حالا من با این بچه چی کار کنم؟؟؟
وقت پوشک کردنش همش باید با دعوا عوضش کنم:triumph::triumph::triumph:

3 Likes

چه وضعیت سختی :joy: خدا صبرت بده

2 Likes

پوشک شرتی بخر شاید راحتتر باشی ایستاده هم میشه تعویض کنی .بچه ها همه وقتی میخوابونی پوشک عوض کنی باز که میشن دیگه دوست ندارن ببندیشون میخوان فرار کنن یا جیغ میزنن

1 Likes

پیدانمیکنم کمبود پوشک اومده باز:pensive::pensive::pensive:

مرسی عزیزم آره والا یعنی سر پوشک کردنش تا یه کتکی نخوره ودعوا نشنوه نمیخوابه که عوضش کنم

2 Likes

دوباره کم شده ؟؟من نمیدونستم .حالا بازم بگرد پیدا میکنی امتحان کن ببین بهتر نیست .

1 Likes

تو برنامه ترب و دیجیکالا بزن شاید اونجا باشه تازه تخفیفاشم خوبه

1 Likes

آره من بی بی کینگ میبستم هرچی گشتم پیدا نکردم تمام قفسه هاشون خالی بود

این شورتی ها فکر کنم فقط مای بیبی داشته باشه

1 Likes

زدم نوشته موجود نیس بیشتر مای بی بی هستش که پسرم بهشون حساسیت داره

پس شورتیام به دردش نمیخوره حساسیت داره .

1 Likes

آره مشکل من اینه که حساسیت داره وگرنه پیدامیکردم میخریدم

1 Likes

شورتیا خواهرم.گرفته میگه نم پس میده به درد نمیخوره

1 Likes

فکر کنم تعویض کردنشم سخت باشه اگه بچه پی پی کرده باشه بخوای بکشی پایین پاهاش کثیف نمیشه؟

2 Likes

این پوشکارم تازه گرفتم اسمشون پرمیس کش ندارن شب میخوابم صبح بلند میشم میبینم همه جارو نجس کرده جیشش تا سر سینش میزنه بیرون
دوباره دیشب شوهرم رفته دقیقا همون مارک وخریده:triumph::triumph::triumph:

1 Likes

نه اون ونمیکشن پایین از بغل پاش پارش میکنن

1 Likes

از وقتی که اون پوشک رو خریدم تمام لباساش نجس میشه یه پام تو حمومه یه پام رو پشت بوم:sob::sob::sob::sob:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مای بی بی شرتی که خوبه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.