کوتاه بودن دهانه رحم

سلام
بنده الان تو 19هفته هستم دردهای شدید زیرشکمی داشتم،دیروز سنو آنومالی دادم و طول دهانه رحم از رو شکم31بود
بعد رفتم متخصص،متخصص خودش دستگاه سنو داشت واژینالی چک کرد گفت 34
استراحت مطلق داد و ی آمپول نوشت که دو هفته ی بار باید بزنم که فعلا گیرم نیومده
کسی وضعیتش مثل من بوده؟
شرایطم به نظرتون چطوره؟
آخه گفت احتمالا هفت ماهگی زایمان میکنی

دختر خواهرم همین وضع شمارو داشت امپول میزد واستراحت بود خداروشکر یه موقع هم زایمان کرد

خداروشکر
سرکلاژ نکرد؟
دهانه رحمش چند بود؟

نه سر کلاژ نشد نمیدونم چند بود دیدمش ازش می پرسم.

الان خودمم باردارم هفته ۲۸,طول سرویکس برا من ۳۸بود یه چهار سماره از من کمتره واسه شما

ممنون

درد نداری؟

عزیزم استراحت کنید ولی ۳۴ خیلیم کوتاه نیست تقریبا نرمال حساب میشه
زیر ۳۰ کوتاهه

1 Likes

راستش میترسم متخصص کارش دقیق نبوده باشه
چون نمیشناسم
اهواز رفتم،فقط ایشون مطبش باز بود

تکوناشو خیلی پایینه همزمان با ضربش احساس ادارار دارم مثانم درد می گیره برا همین رفتم سونو گفت طول دهانه رحمت خوبه

پس شما به استراحتتون ادامه بدین ولی اصلا استرس نداشته باشید که براتون خوب نیست

توکل بر خدا

1 Likes

منم ۱۸ هفته ۳۱ بودم . الان نمی دونم چنده دو هفته دیگه سونو دارم. دکتر به من استراحت مطلق نداد. حتی دکتر قبلیم گفت مشکلی نداره. نمیدونم دیگه توکل بخدا.

عزیزم دکتر نگفت دلیلش چیه که حرکات و پایین حس می کنی؟ منم گاهی پایین حس می کنم.

نه چیز خاصی نگفت وقتی دیز طول سرویکس خوبه خیالش راحت شد فقط یه امپول ده تا شیاف استفاده کردم

الان چند هفته هستی؟
علایم و مشکلات خاصی هم داشتی؟

من الان تو و ۲۶ هفته ام . علایم خاصی نداشتم فقط یکم کمر درد داشتم اونم نه خیلی شدید . دکترم اصلا نگفت طول سرویکست کمه . گفت قابل قبوله گفتم می تونم پیاده روی اینا کنم گفت اره مشکلی نداری که. من گفتم کمر درد دارم گفت بیشتر استراحت کن و شیاف بهم داد. یکی از دکترای معروف تهرانم بود. من دکتر مو عوض کردم رفتم صارم. الان این دکترم گفت طولش کمه و باید بیشتر مراقب باشی ولی اینم استراحت مطلق نداد بهم.

حرکاتش پایین باشه خیلی ربطی به کوتاه بودن دهانه نداره بعضی وقتا بخاطر بریچ بودن بچه ست که وقتی ضربه میزنه روی مثانه میزنه

دوست من تو ۱۸ هفته ۳۰ بود کم و بیش استراحت میکرد ولی ۲۹ هفته رفته سونو گفتن دهانه رحمت یه بند انگشت باز شده و استراحت مطلق دادن
ولی حرکات بچش زیاد پایین نبوده

درسته عزیزم من که توو سونوگرافی هام زده بود سفالیکه. حالا انشاا که برم و کوتاهتر نشده باشه.

1 Likes

ان شاءالله هیچ مشکلی نداشته باشید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.