کندر رو چه موقع باید استفاده کرد؟

سلام میخواستم بدونم کندر رو از چند ماهگی باید استفاده کرد؟تو اینترنت خوندم سه ماه اول بارداری.

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B2_%DB%B2%DB%B2%DB%B2%DB%B3%DB%B4%DB%B1

تو روایات هستش که کندر رو ماه سوم هر روز صبح ناشتا اندازه یه ماش یا عدس خورده بشه،اگه میتونین جویده بشه بهتره وگرنه قورت بدین،

1 Likes

بین ماه سوم تا چهارم موثره.ولی کلا خوبه،خصوصا اواخر بارداری که معده با فشار جنین، ترش میکنه و حالتای رفلاکس داری اگه بعد از خوردن هرچیزی کندر بجوید واقعا مثه آب روی آتیش میمونه و به سرعت غذا رو هضم میکنه و دیگه اون حالتای ترش کردن و سوزش گلو به خاطر رفلاکس رو ندارید.من سه هفته ای به پایان بارداریم مونده الان یکماهه با کندر دووم اوردم وگرنه هیچی نمی تونستم حتی لب بزنم.درود بر کندر :grinning::grinning::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

موقه که من بارداربودم خوندم که هفته12تا14بارداری هرروزاندازه یه عدس خوردن بیشترش اصلاخوب نیس شاید تاثیرمنفی هم بذاره

1 Likes

تو مصرفش زیاده روی نکنید چون باعث بیش فعالی کودک میشه
اینکه روایات گفتن چه زمانی استفاده بشه کاملا صحیحه اما چون خانمهای باردار الان انواع قرص های مکمل و امگا۳ و ۶ رو مصرف میکنن ممکنه کندر خوردن دوز اونا رو بالا ببره…

به هرحال خواستید استفاده کنید خیلی کم بخورید

6 Likes

منم بخاطرهمین تاحالامصرف نکردم :joy:

1 Likes

بنظرم نخوری بهتره
اگه مشکل تیروئید نداری
یدفولیک بخور

1 Likes

آره میگن مصرف همزمانش با فولیک اسید موجب بیش فعالی میشه، خداروشکر من اینو می دونستم و فولیک مصرف نمی کردم.

1 Likes

سلام من کم کاری تیروئید دارم.دیروز اندازه یه عدس خوردم.ولی دکترم یدفولیک برام نوشته.

سلام عزیزم
شما هر چیزی رو زیر نظر پزشک تون باید مصرف کنید. یدوفولیک رو حتما استفاده کنید

اوهوم

حتما صلاح دونسته ب من گفت اگ مشکلی نداری برات مینویسم

سلام خارج از رحم بود امروز اومدم واسه سقط.

1 Likes

سلام عزیزم
میشه لطفا سونوگرافی تون رو بفرستید؟

دست دکترا هست.سه بار سنو شدم

عزیزم یه بیمارستان دیگه هم برو دوست من سر این ۱۰ روز موند بیمارستان دکترا میگفتن خارج رحمیه این میگف من مطمعنم نیس اونقد رضایت نداد برا سقط که بعد ۱۰ روز که ولش هم نمیکردن و هر روز سونو میکردن رییس بیمارستان خودش سونو واژینال کرده بود دیده بود در کمال تعجب خارج رحمی نیس

خیلی عجیبه چون عدد بتا تون نرمال بود

درد و خونریزی داشتم

عدد بتام دیروز رفتم ۴۰۰۰ بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.