کندر خوردن

سلام بچه ها کندر استفاده کرده کسی تو بارداری؟

1 Likes

س اره خیلی مفیده

الان ميگن فوليك اسيد همون كار كندر رو مبكنه

1 Likes

در 3 ماه دوم بارداری چون هر دارویی که مصرف کنید روی جنین اثر چشم گیری می گذارد. به همین دلیل مصرف کندر در این دوره توصیه نمی شود.
بهترین زمان برای مصرف کندر در بارداری، در ماه سوم باداری است. در این دوره به مدت 2 هفته روزانه به اندازه 1 نخود کندر بجوید. مصرف بیش از این مقدار و این دوره زملنی به هیچ عنوان توصیه نمی شود و مصرف بیش از حد این ماده سبب بیش فعالی کودک خواهد شد.

به هیچ عنوان در 2 ماه اول بارداری کندر مصرف نکنید.

2 Likes

کندر استفاده بیش از حدش باعث بیش فعالی میشه. فک کنم باید از12هفته تا14 هفته به اندازه روزانه ی عدس استفاده کنید

2 Likes

اره اين درسته منم همين كارو كردم
كندر رو بايد مثه ادامس بجوي و دور بندازي

1 Likes

فولیک اسید زیادش باعث بیش فعالی میشه کندرم همین طور ولی اینکه خواص کندر داشته باشه اشتباهه

3 Likes

من موقه بارداری خوردم هفته12تا14 به اندازه نخود…راضیم که بیشترنخوردم چون میگن باعث بیش فعالی میشه

من واسه بچه اولم تو سه ماه اول خوردم ولی الان همه میگن سه ماه اخر باید بخوری گیج شدم

س ماه آخر هم اشکال نداره

سلام به مامی گپ خوش اومدی :heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation:

عزیزم ۳ماهه اول بخور بیش از حدش باعث بیش فعالیه جنین میشه …

ممنونم

1 Likes

عزيزم من از يه دكتر شنيدم عينن هم ياد داشت كردم بهت ميگم
دكتر گفت مصرفش در ماه سوم به اندازه يك عكس نه بيشتر اونم كوبيده بشه صبح ناشتا در يك ليوان آب حل بشه
گفت اگر تو خانواده بچه بيش فعال داريد بجاي كندر مويز بخوريد
اگر قبل بارداري اسيد فوليك مصرف كرديد نياز به خوردن كندر نيست. به هيييييييچ عنواااااان كندر و اسيد فوليك رو با هم مصرف نكنيد كه احتمال عارضه لب شكري و بيش فعالي رو در نوزاد بالا ميبره

1 Likes

خب هرروز كه بايد اسيد فوليك رو بخوريم
چه جوري با هم نشه؟

2 Likes

يعني اگر اسيد فوليك ميخوري كندر ديگه نخور
اسيد فوليك هم همون كار كندر رو ميكنه

من با ١٢ ساعت فاصله خوردم همون كندر رو

من خودم سر بچه اولم فولیک اسید رو از یه ماه قبلش خورده بودم ولی تو بارداری بعد از ماه دوم تا چهل روز روزی اندازه یه نخود ناشتا خوردم یادم نمیاد فولیک اسیدم خوردم یا نه ولی به نظرم میخوردم

نه دكتر گفت يكيش رو بخوريد يا اسيد فوليك يا كندر نه با فاصله كه
شايد مشكلي هم پيش نياد ولي ريسك ديگه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.